Taktinės liemenės

M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS Gen.II
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS Gen.II - naujausias M-Tac PLATE CARRIER linijos plėtojimo etapas. 
Ši patobulinta liemenės versija pasižymi 2M ROC nauja sagties tvirtinimu ir greito atsegimo sistema, taip pat yra reguliuojamo dydžio. Liemenė, pagaminta iš atsparios Cordura 500D medžiagos, užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą net esant didelėms apkrovoms. 
M-Tac taktinės liemenės Cuirass QRS Gen.II vidinėje pusėje įntegruotas 3D tinklelis ne tik suteikia amortizaciją, bet ir užtikrina oro cirkuliaciją, padeda patogiai nešioti liemenę. Viršuje esantis Velcro skydelis su Molle sąsaja bei nedidelis administracinis skyrius su drėgmei atspariu „AquaGuard“ užtrauktuku suteikia papildomą funkcionalumą. 
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS Gen.II yra suderinta su ESAPI Medium dydžio balistinėmis plokštėmis (31.8 x 24.1 cm) su nuožulniais viršutiniais kampais.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS XL
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS XL yra puikus pasirinkimas norint naudoti L/XL dydžio plokštes. Ši liemenė pasižymi greito atsegimo sistema, - 2M ROC sagtis, ir yra reguliuojamo dydžio. Pagaminta iš aukštos kokybės Cordura 500D medžiagos - itin tvirto audinio, atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms.
M-Tac taktinės liemenės Cuirass QRS XL viduje esantys 3D tinklelio įdėklai užtikrina ne tik amortizaciją, bet ir gerą oro cirkuliaciją. Ergonomiškos petnešos suteikia patogumą ir organiškai prisitaiko prie kūno kontūrų.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS XL turi Velcro skydelį ir MOLLE tvirtinimo sistemą priekyje, o viršuje integruota nedidelė kišenė su vandeniui atspariu „AquaGuard“ užtrauktuku. Ši liemenė yra puikus pasirinkimas modernios taktinės įrangos gerbėjams, kurie ieško patikimos, aukštos kokybės taktinės liemenės
Ši liemenė yra tinkama naudoti su ESAPI Extra Large (35,5x28cm) ir Large (33,7x26cm) standartinėmis balistinėmis plokštėmis, turinčiomis nuožulnius viršutinius kampus.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Cuirass QRS Taktinė Liemenė - ESAPI Suderinamumas
M-Tac Cuirass QRS taktinė liemenė yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės, funkcionalios bei patogios taktinės ekipuotės sprendimo. Pagaminta iš 500D Cordura audinio, tai ne tik itin patvarus, bet ir atsparus dilimui bei didelėms apkrovoms medžiagos derinys.
Ši taktinė liemenė yra suderinama su standartinėmis ESAPI (JAV) vidutinio dydžio balistinėmis plokštelėmis - 31,8 x 24,1 cm dydžio, turinčiomis nuožulnius viršutinius kampus. 
Cuirass QRS modelis turi greito atsegimo sistemą ir yra reguliuojamo dydžio, todėl jis puikiai prisitaiko prie bet kokio kūno tipo. Ergonomiškos petnešos užtikrina patogų dėvėjimą ir organiškai prisitaiko prie kūno formos, suteikdamos papildomą komfortą. Vidinėje pusėje esantis 3D tinklelis,užtikrinantis amortizaciją ir oro cirkuliaciją net intensyvaus judėjimo metu.
Viršutinėje liemenės dalyje integruotas nedidelis administracinis skyrius su drėgmei atspariu "AquaGuard" užtrauktuku. Tai puikus pasirinkimas laikyti smulkius daiktus, tokius kaip asmens tapatybės kortelės, raktai ar žiebtuvelis, visada po ranka.
Priekyje, apatinėje dalyje yra nuimamas, 3 karabino dėtuvėms skirtas dėklas, suteikiantis papildomą funkcionalumą.
Taip pat gaminio nugaroje yra klasikinė Molle sąsaja ir evakuacinė rankena, užtikrinanti dar didesnį funkcionalumą ir saugumą.
M-Tac Cuirass QRS taktinė liemenė - tai modernus ir patogus pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybę ir funkcionalumą taktinėje ekipuotėje.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS XL Gen.II
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS XL Gen.II yra antros kartos modelis iš PLATE CARRIER asortimento. Gaminys specialiai sukurtas L / XL plokštėms. Šiame modelyje interguota greito atsegimo sistema 2M ROC. Taktinė liemenė pagaminta iš aukštos kokybės Cordura 500D medžiagos, tvirto audinio, atsparaus dilimui ir didelėms apkrovoms.
M-Tac taktinės liemenės Cuirass QRS XL Gen.II vidinėje pusėje yra 3D tinklelio įdėklai, užtikrinantys amortizaciją ir oro cirkuliaciją. Ergonomiški pečių dirželiai yra patogūs naudoti ir atkartoja kūno kontūrus. 
Gaminio priekyje yra Velcro skydelis ir MOLLE tvirtinimo sistema. Liemenės viršuje integruota nedidelė kišenė su vandeniui atspariu „AquaGuard“ užtrauktuku. 
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS XL Gen.II yra tinkama naudoti su ESAPI Extra Large (35,5x28cm) ir Large (33,7x26cm) standartinėmis šarvų plokštėmis, turinčiomis nuožulnius viršutinius kampus. 
 Cuirass QRS XL Gen. II taps puikiu pasirinkimu modernios taktinės įrangos gerbėjams.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass Fast QRS
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Taktinė Liemenė "Cuirass Fast QRS": Greita ir Patogi Ekipuote Tavo Misijai
M-Tac pristato Cuirass Fast QRS taktinė liemenė, suderinama su standartinėmis ESAPI (JAV) Medium šarvų plokštėmis, suteikiančiomis papildomą apsaugą misijose.
Pagrindinės Savybės ir Privalumai:
Greitai Atsegamos Sagtys: Pagrindinis FAST modelio bruožas - greitai atsegamos "pečių" sagtys, leidžiančios atsegti liemenę per kelias sekundes, taip suteikiant naudotojui greitą ir efektyvų naudojimą.
Cordura 500D Medžiaga: Cuirass Fast QRS pagamintas iš Cordura 500D medžiagos, kuri yra itin patvari, atspari trinčiai ir apkrovoms, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patikimumą net ekstremaliomis sąlygomis.
Ergonomiškos Petnešos, 3D tinklelis : Vidinėje liemenės dalyje esantis 3D tinklelis garantuoja amortizaciją ir oro cirkuliaciją. Ergonomiškos petnešos užtikrina patogų ir efektyvų naudojimą, pagerinant liemenės komfortą.
Integruotas Velcro Skydelis ir Administracinis Skyrius: Liemenės viršuje integruotas Velcro skydelis su Molle sąsaja ir nedidelis administracinis skyrius su drėgmei atspariu "AquaGuard" užtrauktuku, suteikiantys papildomą funkcionalumą ir saugumą.
Medžiaga : Cordura500D
Suderinama : ESAPI standard ESAPI Medium armor plates (31.8 x 24.1 cm) - standartinės šarvų plokštės su nuožulniais viršutiniais kampais
Užsisakykite Jau Dabar ir Pasiruoškite Savo Misijai su M-Tac!
M-Tac taktinė liemenė Cuirass FAST QRS Gen.II
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac Taktinė Liemenė "Cuirass Fast QRS" Gen.II: Greitai ir Paprastai - Liemenę Galima Nusimesti Per Kelias Sekundes
M-Tac pristato naują Cuirass Fast QRS taktinę liemenę, sukurtą atsižvelgiant į ESAPI (JAV) standartą, suteikianti efektyvų ir patogų naudojimą.
Pagrindiniai Savybės ir Privalumai:
Greitai Atsegamos Sagtys: Pagrindinis FAST modelio bruožas - greitai atsegamos sagtys ant pečių ir šonuose, leidžiančios nusimesti liemenę per kelias sekundes.
Cordura 500D Medžiaga: Liemenė pagaminta iš Cordura 500D medžiagos, kuri yra patvari, atspari trinčiai ir didelėms apkrovoms, užtikrinant patikimumą net ekstremaliomis sąlygomis.
3D Tinklelis ir Ergonomiškos Petnešos: Viduje įmontuotas 3D tinklelis užtikrina amortizaciją ir oro cirkuliaciją, o ergonomiškos petnešos suteikia patogumą nešiojant.
Integruotas Velcro Skydelis ir Administracinis Skyrius: Liemenės viršuje yra integruotas Velcro skydelis su Molle sąsaja ir nedidelis administracinis skyrius su drėgmei atspariu "AquaGuard" užtrauktuku, suteikiantis papildomą funkcionalumą.
Medžiaga : Cordura500D
Suderinama : ESAPI standard ESAPI Medium armor plates (31.8 x 24.1 cm) - standartinės šarvų plokštės su nuožulniais viršutiniais kampais
Užsisakykite Dabar ir Pasiruoškite Savo Užduočiai su M-Tac!
M-Tac taktinė liemenė Cuirass Fast QRS XL Gen.II
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac taktinė liemenė Cuirass Fast QRS Gen II XL - puikus pasirinkimas, atitinkantis ESAPI standartą.
Šio liemenės modelio pagrindinis pranašumas yra greitai atsegamos sagtys ant pečių ir šonuose, leidžiančios ją nusimesti vos per kelias sekundes. Pagaminta iš Cordura 500D medžiagos, tai patvarus audinys, atsparus trinčiai ir didelėms apkrovoms.
Ši liemenė yra ne tik patvari, bet ir patogi, dėka ergonomiškai sukonstruotų petnešų. Viduje esantis 3D tinklelis užtikrina ne tik amortizaciją, bet ir oro cirkuliaciją, išlaikant jūsų komfortą net ir intensyviai judant.
Viršuje integruotas Velcro skydelis su Molle sąsaja leidžia lengvai prisegti papildomus priedus, o nedidelis administracinis skyrius su drėgmei atspariu „AquaGuard“ užtrauktuku saugos jūsų mažus daiktus nuo drėgmės.
Ši liemenė tinkama naudoti su standartinėmis ESAPI šarvų plokštėmis su nuožulniais viršutiniais kampais, įskaitant ESAPI Extra Large (35.5x28cm) ir Large (33.7x26cm) dydžius. 
Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir patogumą savo taktinėje įrangoje.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS FAST XL
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac taktinė liemenė Cuirass Fast XL QRS yra sukurtas pagal JAV ESAPI standartą, kad atitiktų aukštus taktinės apsaugos reikalavimus.
Taktinės liemenės pagrindinis bruožas yra greitai atsegamos sagtys ant pečių ir šonuose, leidžiančios lengvai nusimesti liemenę per kelias sekundes. Ši liemenė yra pagaminta iš Cordura 500D medžiagos, kuri yra ne tik patvari, bet ir atspari trinčiai bei didelėms apkrovoms. Jos viduje įmontuotas 3D tinklelis užtikrina amortizaciją ir gerą oro cirkuliaciją, o ergonomiškos petnešos užtikrina patogų nešiojimą.
Liemenės viršuje yra integruotas Velcro skydelis su Molle sąsaja, leidžianti lengvai pritvirtinti papildomą įrangą ar priedus. Be to, yra integruotas nedidelis administracinis skyrius su drėgmei atspariu „AquaGuard“ užtrauktuku ir moduline krepšelių sistema.
Ši liemenė yra tinkama naudoti su ESAPI Extra Large (35,5x28cm) ir Large (33,7x26cm) standartinėmis šarvų plokštėmis, turinčiomis nuožulnius viršutinius kampus. 
Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimos ir aukštos kokybės taktinės liemenės, atitinkančios griežtus JAV standartus.
M-Tac taktinė liemenė Sturm
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Taktinė Liemenė "Sturm" Gen.II: Kariškių Patirtis ir Mūšio Testas
M-Tac pristato naują, inovatyvų taktinės liemenės modelį, kurį sukūrė remdamiesi karių patirtimi. 3-iosios OShBr brigados karių dėka, M-Tac taktinė liemenė "Sturm" įgijo reputaciją kaip patikimas ir trokštamas gaminys, išlaikęs iššūkius mūšio lauke.
Suderinamumas ir Medžiaga:
Suderinama su ESAPI Šarvų Plokštėmis: M-Tac taktinė liemenė "Sturm" yra sukurta būti suderinamas su standartinėmis ESAPI (JAV) šarvų plokštėmis - dėka integruotos sistemos suderinama su standartinėmis ESAPI (JAV) šarvų plokštėmis Medium (31,8 x 24,1 cm), Large (33,7 x 26 cm) ir Extra Large (35,5 x 28 cm). 
Cordura 500D Medžiaga: Ši taktinė liemenė yra pagaminta iš itin tvirto audinio Cordura 500D, kuris yra atsparus trinčiai ir didelėms apkrovoms, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patikimumą.
Ypatingos Savybės ir Privalumai:
Maksimali Apsauga: Pagrindinė naujoviško M-Tac sprendimo įpatybė - ypatinga liemenės forma, užtikrinanti maksimalią apsaugą naudojant balistines plokštes.
Patogus Naudojimas: Priekinis liemenės skydas aprūpintas specialia Molle panele, pagaminta naudojant Laser Cut technologiją, leidžia patogiai ir saugiai integruoti papildomus krepšelius.
Administracinė Kišenėlė ir Evakuacinė Rankena: Gaminio priekyje yra nedidelė administracinė kišenėlė su vandeniui atspariu užtrauktuku, o gaminio gale - evakuacinė "rankena", papildomai sutvirtinta pagal karių rekomendacijas.
Puiki Oro Cirkuliacija: Liemenės viduje integruoti 3D tinklelio įdėklai užtikrina efektyvią oro cirkuliaciją, padedančią kariui jaustis patogiai net ekstremaliomis sąlygomis.
Medžiaga:Cordura 500D
Suderinamas: ESAPI (JAV) vidutinis (31,8 x 24,1 cm), didelis (33,7 x 26 cm) ir ypač didelis (35,5 x 28 cm)
Svoris:1,6 kg
M-Tac taktinė liemenė Sturm Gen.II
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac Taktinė Liemenė "Sturm" Gen.II: Kariškių Patirtis ir Mūšio Testai
M-Tac pristato naują, inovatyvų taktinės liemenės modelį, kurį sukūrė atsižvelgdami į karių patirtį ir poreikius. Ukrainos 3-iosios nepriklausomos šturmo brigados karių dėka, M-Tac taktinė liemenė "Sturm" Gen.II buvo išbandyta kovinėje aplinkoje ir įgijo reputaciją kaip patikimas ir trokštamas gaminys.
Savybės ir Suderinamumas:
Suderinama su ESAPI Šarvų Plokštėmis: M-Tac taktinė liemenė "Sturm" Gen.II yra suderinama su standartinėmis ESAPI (JAV) balistinėmis plokštėmis-dėl integruotos sistemos Sturm Gen.II suderinama su standartinėmis ESAPI (JAV) vidutinėmis (31,8x24,1cm), didelėmis (33,7x26cm) ir ypač didelėmis (35,5x28 cm) balistinėmis plokštėmis, suteikiant maksimalią apsaugą kariui.
Cordura 500D Medžiaga: Pagaminta iš dilimui atsparios ir itin patvarios Cordura 500D medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir patikimumą net ekstremaliomis sąlygomis.
Unikalios Savybės:
Maksimali Apsauga: Pagrindinis naujojo M-Tac sprendimo įpatybė – ypatinga liemenės forma, kuri, naudojant balistinę plokštę, užtikrina maksimalią apsaugą. 
Molle Laser Cut ir Administracinė Kišenėlė: taktinė liemenė "Sturm" Gen.II aprūpinta Molle-pagaminta naudojant Laser Cut technologiją, leidžia tvirtinti įvairią įrangą. Gaminio priekyje yra nedidelė administracinė kišenėlė su vandeniui atspariu užtrauktuku, kurioje galima laikyti smulkius daiktus.
Evakuacinė Rankena ir Oro Cirkuliacija: Gaminio gale yra evakuacinė "rankena", kuri papildomai sutvirtinta kariškių rekomendacijomis. Liemenės viduje integruoti 3D tinklelio įdėklai užtikrina oro cirkuliaciją ir kario komfortą.
Medžiaga:Cordura 500D
Suderinamas: ESAPI (JAV) vidutinis (31,8x24,1cm), didelis (33,7x26cm) ir ypač didelis (35,5x28cm)
Svoris:1,6kg