Taktinės liemenės

M-Tac Plate Carrier Cuirass QRS pečių "pagalvėlė"
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac Cuirass QRS pečių "pagalvėlė" tolygiai paskirsto apkrovą ir padidinti komfortą nešiojant didelį kiekį įrangos.Pagaminta iš Cordura – aukštos kokybės medžiagos, atsparios trinčiai ir mechaniniams pažeidimams. 3D tinklelio plokštės užtikrina puikią ventiliaciją .
M-Tac Cuirass QRS pečių "pagalvėlė" prie taktinės liemenės tvirtinama specialiais dirželiais ir Velcro lipduku.
Medžiaga: Cordura
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS
Pristatymas 2-3 d.d
Cuirass QRS taktinė liemenė žymi evoliucinį Ukrainos prekės ženklo M-Tac PLATE CARRIER linijos kūrimo etapą. Naujas dizainas su greito atsegimo sistema, modulinė maišelių sistema  priekyje. Pagaminta iš CORDURA.  
Cuirass QRS taktinė liemenė yra teisingas pasirinkimas šiuolaikinės taktinės ekipuotės mėgėjams.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS Gen.II
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS Gen.II žymi naują Ukrainos prekės ženklo M-Tac PLATE CARRIER linijos kūrimo etapą. Patobulinta versija turi 2M ROC sagties tvirtinimą ir greito atsegimo sistemą bei yra reguliuojamo dydžio.
Pagaminta iš aukštos kokybės Cordura 500D medžiagos, tvirto audinio, kuris yra labai atsparus dilimui. Liemenės vidinėje pusėje yra 3D tinklelis, kuris užtikrina amortizaciją ir oro cirkuliaciją. Ergonomiški pečių dirželiai patogūs naudoti. 
Gaminio priekyje integruotas Velcro skydelis, o viršuje įdėta nedidelį administracinis skyrius su AquaGuard vandeniui atspariu užtrauktuku. Ši kišenė skirta smulkiems daiktams laikyti.
Tiek priekinėje, tiek galinėje Liemenės dalyse yra molle sąsaja.
Cuirass QRS Gen.II yra nepamainoma atliekant įvairiausias taktines užduotis.
M-Tac taktinė liemenė Cuirass QRS XL
Pristatymas iki 15 d.d
Cuirass QRS XL yra prekės ženklo dizainerių sukurta specialiai L/XL dydžio plokštėms. Šis modelis turi greito atstatymo sistemą su 2M ROC sagtimi ir yra reguliuojama.
Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos Cordura 500D – itin tvirtas audinys, atsparus trinčiai ir didelėms apkrovoms.Liemenės viduje yra įdėklai iš 3D tinklelio, kurie užtikrina amortizaciją ir oro cirkuliaciją. Ergonomiški pečių dirželiai yra lengvai naudojami ir organiškai atkartoja kūno kontūrus.
Gaminio priekyje yra Velcro skydelis ir MOLLE tvirtinimo sistema. Liemenės viršuje integruota nedidelė kišenė su vandeniui atspariu „AquaGuard“ užtrauktuku. 
 Cuirass QRS XL taps puikiu pasirinkimu modernios taktinės įrangos gerbėjams.