Kita

RAROG krepšelis universalus MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus užtraukiamas krepšelis:
-Skirtas nedideliems kroviniams, šaudmenims, naktinio matymo įtaisams gabenti. Galima transportuoti 2-4 AK/AR tipo dėtuves.
-Viduje yra užtraukiama kišenė.
-Papildomai galima naudoti Velcro užsegimą
-Maišelio apačioje yra drenažo anga.
Medžiaga: Cordura.
Spalva: Ranger green.
Tvirtinimas: MOLLE.
Dydis: 230 * 115 mm.
Dovanų kuponas
Pristatymas 2-3 d.d
Guns No Roses – militaristinės ekipuotės el. parduotuvės naujiena – dovanų kuponas nežinantiems, kuo nustebinti savus per šventes ar juodai neturintiems laiko. Įsigijus www.gnr.lt dovanų kuponą, galimai pradžiuginsite artimąjį, kolegą ar save.
Elektroninio dovanų kupono naudojimo taisyklės:
·       Elektroninį dovanų kuponą galima panaudoti tik e-parduotuvėje www.gnr.lt
·       Elektroninis dovanų kuponas galioja 1 metus nuo jo įsigijimo datos. Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nebegalioja , o jame nurodyta pinigų suma negrąžinama.
·       Elektroninis dovanų kuponas yra vienkartinis. 
·       Jei prekių kaina viršija dovanų kupono vertę, likusią sumą galima sumokėti Jums patogiu būdu.
·       Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti vieną ar kelis kuponus ir padengti visą pirkinių suma.
·       Didesnio nominalo kupono negalima skaidyti į kelis mažesnio nominalo kuponus - jei, apsiperkant elektroninėje parduotuvėje, prekių kaina yra mažesnė nei dovanų kuponas, likutis negali būti panaudojamas kito apsipirkimo metu. 
·       Elektroninis dovanų kuponas yra negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas.
Nauja
MIWO MILITARY antrankių krepšelis MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY antrankių krepšelis MOLLE yra idealus pasirinkimas antrankių transportavimui taktinėse situacijose.
Šis krepšelis yra sukurtas taip, kad leistų greitai ir patogiai panaudoti antrankius, kai to reikia. Jo MOLLE tvirtinimo sistema užtikrina saugų ir stabilų antrankių tvirtinimą prie taktinių liemenių, diržų, šlaunų skydelių ar kitos įrangos
Krepšelio gamybai naudojama Cordura medžiaga, užtikrinanti ilgaamžiškumą ir atsparumą. Tai patvarus ir efektyvus įrankis, kuris padės jums veiksmingai organizuoti savo taktinę įrangą.
Spalva - Rangerio žalia
Medžiaga - Cordura
Šalmo tvirtinimo sistema
Pristatymas 2-3 d.d
Šalmo tvirtinimo sistema tai sprendimas palengvinantis šalmo nešiojimą. Paprastas, lengvas ir praktiškas dizainas leis patogiai tvirtinti šalmą prie kuprinės, tokiu būdu sutaupoma vietos kuprinės viduje, o šalmas patikimai ir stabiliai perkeliamas į lauką.
Šalmo tvirtinimo sistema susideda iš keturių diržų bei tinklelio, kurie užtikrina saugų ir stabilų šalmo tvirtinimą. Diržai turi didelį ilgio reguliavimo diapazoną tad platforma tinkama praktiškai visiems šalmams.
Spalva - Ranger green
Medžiaga - Cordura 770 
MIWO MILITARY kuprinė gertuvei Dromader MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms lanksčiu rezervuaru iki 3L;
MIWO MILITARY dėklas gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY dėklas gertuvei - kariams ir civiliams. Dėklas tinkamas hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L ir yra tvirtinamas MOLLE sistemos pagalba. Sukurtas patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje. Dėklas pagamintas iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. Dėklo priekyje papildomai integruota MOLLE sistema leidžia pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva - Ranger green;
Medžiaga - Cordura;
Užsegimas - Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms lanksčiu rezervuaru iki 3L;
Matmenys:
- aukštis: 43 cm
- plotis: 21 cm
M-Tac gertuvės dėklas Elite MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Daugiafunkcis gertuvės / butelio dėklas su elastingais šoniniais tvirtinimais tinka bet kokiems panašaus dydžio daiktams laikyti. Dėklą galima tvirtinti  MOLLE sistema ant bet kokių platformų .
Medžiaga: Cordura 500
Tvirtinimo sistema: MOLLE
M-Tac krepšelis "Sukharka" Gen.3 XL
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac krepšelis "Sukharka" Gen.3 XL naudojamas kaip taktinis krepšys, kurio išmatavimai leis sutalpinti visus būtiniausius daiktus. Pagamintas iš aukštos kokybės Cordura 500D medžiagos, patvaraus audinio, atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms.
Krepšelis uždaromas iš viršaus fastex sagtimis, naudojant reguliuojamus dirželius. Integruota viena kamera, kurios viršutinė dalis suveržiama elastine virvele su užraktu. Šis dizainas apsaugo turinį nuo iškritimo.
M-Tac krepšelis "Sukharka" Gen.3 XL tvirtinamas naudojant Molle sąsają.  Ant atvarto prisiūta skydelis su Velcro.
Matmenys:25 x 25 x 12 cm
Medžiaga:500D Cordura
Montavimo sistema: MOLLE
M-Tac dėklas Monokuliarui
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac monokuliaro dėklas skirtas patogiam ir saugiam naktinio matymo prietaiso PVS-14 ar kitų panašaus dydžio modelių transportavimui.
Gaminio pagrindinis skyrius skirtas monokuliarui. Dėklas uždaromas atvartu ir tvirtinamas fastex. Korpuso viduje integruotos elastinės juostos, skirtos pritvirtinti baterijas-kitus smulkius daiktus.
Dėklas pagamintas iš Cordura 1000D – medžiagos, atsparios dilimui ir didelėms apkrovoms. Dėklo priekis,šonas, apačia sutvirtinti standžiais įdėklais iš termoplastinio kompozito Tegris. Tai itin lengva kompanijos Milliken®(JAV)medžiaga, atlaikanti dideles apkrovas. Dėklo vidus dengtas putų polipropilenu, bei švelniu audiniu garantuoja monokuliaro saugumą.
Tvirtinama prie įrangos naudojant Molle sąsają. Be to, nuimamo dirželio pagalba galima nešioti ant peties.
Nauja
M-Tac dėklas sulankstomam kastuvui
Pristatymas iki 15 d.d
Beveik visą praėjusį šimtmetį ir iki pat šių dienų sulankstomas kastuvas buvo vienas svarbiausių kareivio ekipuotės elementų. Tai universalus įrankis, kuriuo galima kasti, kapoti, pjauti ir mušti. Šiuo metu sulankstomi kastuvai paklausūs ne tik kariuomenėje, bet ir kasdieniame gyvenime, ypač tarp turistautojų, medžiotojų, grybautojų ir keliautojų.
Ergonomiška forma užtikrina, kad gaminys užims kuo mažiau vietos. M-Tac dėklas sulankstomam kastuvui tvirtinamas naudojant MOLLE sąsają.
Didelis atvartas užsegamas stambiu plastikiniu užsegimu, kuris ne tik leidžia greitai pasiekti kastuvą net mūvint žiemines ar taktines pirštines, bet ir apsaugo nuo atsitiktinio kastuvo numetimo.
Tvirtinimo sistema:MOLLE
Medžiaga:CORDURA