Okliuzinis krūtinės žaizdų tvarstis H*VENT
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nauja

Okliuzinis krūtinės žaizdų tvarstis H*VENT

Kaip ir pasaulinės klasės krūtinės žaizdų tvarsčio „Bolin Chest Seal“, patentuota H*VENT krūtinės žaizdų tvarsčio konstrukcija sumažina spaudimą atviroje krūtinės žaizdoje, sukeltą krūtinės ertmėje susikaupusio oro (pneumotorakso) arba organizmo skysčių (hemotorakso).

Pagrindinė krūtinės žaizdų tvarsčio „H*VENT Laminar Vented Chest Dressing” ypatybė yra ta, kad tai yra unikalus daugiakryptis ventiliuojamas tvarstis. Ši konstrukcija leidžia skysčiams „nutekėti veikiant gravitacijos jėgai“. Tai svarbu, kadangi tokiu atveju nukentėjusysis gali būti gabenamas paguldytas ant šono.

Tvarsčio konstrukcija padeda išvengti okliuzijos. Konstrukcija suteikia apsauginę, saugią sistemą su 6 angomis orui išeiti. Net jei 5 jų užsikimštų, ventiliacijos nebus nutraukta.

Unikali kupolo membranos konstrukcija užtikrina visišką sandarumą plote aplink žaizdą.

Didelė permatoma krūtinės žaizdų tvarsčio „H*VENT Laminar Vented Chest Dressing” centrinė dalis leidžia vizualiai stebėti žaizdą. Centrinės dalies kupolo formos konstrukcija leidžia nedelsiant pastebėti, ar oras ar skystis išteka iš krūtinės ertmės (kupolas pakyla), ar ne (tvarstis prisispaudžia prie žaizdos vykstant įsiurbimui).

Krūtinės žaizdų tvarsčiai „H*VENT Laminar Vented Chest Dressing” parduodami po vieną arba dviguboje pakuotėje .

NSN: 6510-01-671-7225

Pagaminta Amerikoje

  • Vienguba
  • Dviguba
23,50 € (su PVM) 23,50 € (be PVM)
2-3
check Pristatymas 2-3 d.d
chat Komentarai (0)