Krepšeliai

Dėtuvės krepšelis FP556
Pristatymas 2-3 d.d
Dėtuvės krepšelis FP556, skirtas AR / M4 / G36 ir GROT ginklų dėtuvėms. Dėtuvė krepšelyje prilaikoma tampria virvele iš šonų ir viršaus. Tačiau , kadangi krepšelio vidus dengtas neslidžia medžiaga, viršutinis prilaikymas nėra būtinas.  Krepšelio šonai suformuoti iš plastiko, tai suteikia krepšeliu papildomo tvirtumo.
Krepšelis tvirtinimas MOLLE sistema.
Spalva Ranger Green.
 Matmenys:
plotis: 7 cm
aukštis: 11 cm
storis: 2.5 cm
Dėtuvės krepšelis FP762
Pristatymas 2-3 d.d
Dėtuvės krepšelis  FP762, skirtas AK47 / 74 / BERYL ginklų dėtuvėms. Dėtuvė krepšelyje prilaikoma tampria virvele iš šonų ir viršaus. Tačiau , kadangi krepšelio vidus dengtas neslidžia medžiaga, viršutinis prilaikymas nėra būtinas.  Krepšelio šonai suformuoti iš plastiko, tai suteikia krepšeliu papildomo tvirtumo.
Krepšelis tvirtinimas MOLLE sistema.
Spalva Ranger Green.
 Matmenys:
plotis: 7 cm
aukštis: 13,5 cm
storis: 3 cm
Nauja
Dromader kuprinė gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje, turizmui. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L;
M-Tac dėklas Admin Elite MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
Patogus ir funkcionalus dėklas Admin Elite skirtas dokumentams, mobiliajam telefonui, raktams, kortelėms ir kitiems daiktams saugoti. Pagamintas iš aukštos kokybės, itin patvaraus, atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms audinio Cordura 500D. Tvirtinamas naudojant MOLLE sistemą. Užsegamas vandeniui atspariu AquaGuard užtrauktuku. Dėklo viduje yra specialus (nuimamas) mobiliojo telefono laikiklis.
Medžiaga: Cordura 500D
Jungiamosios detalės: YKK
M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE
Paskutinė prekė
Kolchan mini krepšelis skirtas patikimam dėtuvės tvirtinimui ir nešiojimui. Pagamintas iš aukštos kokybės, didelio patvarumo, atsparaus trinčiai audinio Cordura 1000D. Šoninėse sienelėse yra įdėklai iš smūgiams atsparaus plastiko, kurie sutvirtina krepšelį. MOLLE sistema priekiniame skydelyje leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Šis modelis suderinamas su AK ir AR tipo karabinų dėtuvėmis. 
M-Tac medicininis (IFAK) krepšelis, horizontalus
Paskutinė prekė
Ukrainos prekės ženklo M-TAC medicininis krepšelis susideda iš dviejų dalių: krepšio su vidine tvarkykle IFAK (asmeninis pirmosios pagalbos vaistinėlė) ir pagrindo, kuris tvirtinamas prie platformos MOLLE pagalba.
Pagamintas iš Cordura 500D - patvarios, dilimui atsparios medžiagos. YKK AquaGuard vandeniui atsparus užtrauktukas. Užsegamas užtrauktuku su dviem bėgeliais ir greitai nuimamas nuo pagrindo iš abiejų pusių. Krepšelio priekyje integruota šilumą atspindinti medžiaga, padėsianti greičiau aptikti krepšelį.
Pagrindas pagamintas iš laminuoto Cordura naudojant LaserCut technologiją. Krepšelio paskirties identifikatorius pateikiamas dviem spalvomis - tradicine raudona arba juoda, kad krepšelis būtų mažiau matomas.
M-Tac medicininis dėklas Elite Rip Off MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac medicininis dėklas Elite Rip Off atidaromas vienu rankenos judesiu, kad dėklo turinys būtų ypač lengvai prieinamas. Dalis pirmosios pagalbos rinkinio pritvirtinama ant elastinės juostos (arba pasirinktinai ant paracordo), esančios atidaromo dangčio vidinėje pusėje. Ten galima pritvirtinti tvarsčius, pleistrus, pirštines ir tt. Šonuose yra kilpos, ant kurių galima tvirtinti papildomus reikmenis. Šonai pagamintos iš tvirtos ir tuo pačiu elastingos medžiagos. Atsparus dilimui, nebijo aukštos ar žemos temperatūros. Dėklo priekyje papildomai sumontuota Velcro juosta.
M-Tac pistoleto dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Trumpas pistoleto dėtuvės krepšelis Kolchan. Pagamintas iš aukštos kokybės, didelio patvarumo, atsparaus trinčiai ir apkrovoms audinio Cordura 1000D. Šoninės sienelės yra su įdėklais iš smūgiams atsparaus plastiko, kurie sutvirtina krepšelį. MOLLE sistema priekiniame skydelyje leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Šis modelis suderinamas su beveik visomis pistoletų dėtuvėmis: Glock, CZ, HK, PM, ir kt.