Krepšeliai

RAROG krepšelis universalus MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus užtraukiamas krepšelis:
-Skirtas nedideliems kroviniams, šaudmenims, naktinio matymo įtaisams gabenti. Galima transportuoti 2-4 AK/AR tipo dėtuves.
-Viduje yra užtraukiama kišenė.
-Papildomai galima naudoti Velcro užsegimą
-Maišelio apačioje yra drenažo anga.
Medžiaga: Cordura.
Spalva: Ranger green.
Tvirtinimas: MOLLE.
Dydis: 230 * 115 mm.
M-Tac krepšelis Organizer Elite MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus taktinis dėklas "organaizeris", gali atlikti pirmosios pagalbos vaistinėlės (IFAK) funkciją. Krepšelis tvirtinamas prie kuprinių, taktinių liemenių su MOLLE sąsaja. Atsidaro 90 laipsnių kampu.
Savybės:
-Platus vidinis skyrius
-Kelios elastinės juostos įrankiams (peiliui, žibintuvėliui, titnagui ir kt.) pritvirtinti dėklo viduje
-Viena išorinė kišenė su užtrauktuku
- Angos apačioje drenavimui ir ventiliacijai
- Galimybė atidaryti 90° kampu

Tvirtinimo sistema: MOLLE
Matmenys: 19 x 16 x 6,5 cm
Medžiaga: 500D CORDURA / YKK
M-Tac horizontalus dėklas "organizer" MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
Vidutinio dydžio horizontalus daugiafunkcis krepšelis. Jo paskirtis – laikyti smulkius daiktus. Taip pat gali būti naudojamas medicinos reikmenims laikyti. Tinka tiek žvejybos, medžioklės, turizmo mėgėjams, tiek kasdieniam naudojimui. Su MOLLE tvirtinimo sistema. Turi vieną dviem užtrauktukais užsegamą skyrių. Yra drenažo anga.
Medžiaga: CORDURA 1000D
Siūlai: Polyart nailono siūlai
Tvirtinimo sistema: MOLLE
Matmenys: 240 x 120 x 90 mm
M-Tac telefono dėklas Elite Hex MOLLE Large
Pristatymas 2-3 d.d
Dėklas Elite Large Hex MOLLE yra puikus sprendimas saugiai laikyti išmanųjį telefoną iki 6,5 colio. Pagamintas iš Cordura 500D ir Cordura Hex 1000D, patvarių, atsparių dilimui ir lengvai valomų medžiagų. Vidus pagamintas iš minkšto audinio, kad stiklas nebūtų pažeistas. Dėklas uždaromas atvartu su  magnetine sagtimi, kuri garantuoja patikimą telefono apsaugą. Dėklą galima prisegti prie diržo arba pritvirtinti naudojant Molle sąsają.
 Dėklas Elite Large Hex MOLLE pravers visiems, kuriems rūpi telefono saugumas.
Medžiagos:
Cordura 500D, Cordura Hex 1000D
Matmenys:
18,5 x 10,5 cm
M-Tac telefono dėklas Elite Hex Medium MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Išmaniojo telefono dėklas Elite patikimai apsaugos išmanųjį telefoną. Dėklas tinkamas telefonams kurių ekrano dydis - iki 5.8 colio. Pagaminta iš itin modernios, dilimui atsparios medžiagos CORDURA HEX, kurios tankis 1000D. Magnetinė sagtis naudojama kaip užraktas.
Medžiaga: Cordura / Hex 1000D
Sagtis: magnetinė
M-Tac horizantalus medicininis (IFAK) krepšelis MINI Elite MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
M-TAC horizontalus medicininis krepšelis susideda iš dviejų dalių: krepšio su vidine tvarkykle IFAK (asmeninė pirmosios pagalbos vaistinėlė) ir pagrindo tvirtinimui. Krepšelis pagamintas iš Cordura 500D - patvarios, dilimui atsparios medžiagos, kuri puikiai išlaiko formą ir nesideformuoja sušlapusi. YKK AquaGuard vandeniui atsparus užtrauktukas. Paracord kilpa. Užsegamas užtrauktuku su dviem bėgeliais ir greitai nuimamas nuo pagrindo iš abiejų pusių. Pirmosios pagalbos vaistinėlės priekyje yra šilumos perdavimo ženklas, nurodantis jo vietą. Komplekto pagrindas pagamintas iš laminuotos Cordura medžiagos naudojant LaserCut technologiją.
Video apžvalga
M-Tac krepšelis "kabikas" Lower Accessory Pouch Gen.II Elite
Pristatymas iki 15 d.d
Praktiškas ir funkcionalus taktinės liemenės juosmens dėklas Gen.II Elite pagamintas iš patvarios medžiagos Cordura 1000D. Dėklas Velcro pagalba tvirtinasi prie skydelio, esančio po taktinės liemenės arba neperšaunamos liemenės atvartu, taip padidindamas jų funkcionalumą.
Dėklas turi du skyrius, kuriuose galima susidėti būtiniausius daiktus. Priekyje prisiūtas Velcro skydelis leidžia pritvirtinti  antsiuvus.
                  Video apžvalga