Dėtuvių krepšeliai

MIWO MILITARY dėtuvės krepšelis FP762
Pristatymas 2-3 d.d
Dėtuvės krepšelis  FP762, skirtas AK47 / 74 / BERYL ginklų dėtuvėms. Dėtuvė krepšelyje prilaikoma tampria virvele iš šonų ir viršaus. Tačiau , kadangi krepšelio vidus dengtas neslidžia medžiaga, viršutinis prilaikymas nėra būtinas.  Krepšelio šonai suformuoti iš plastiko, tai suteikia krepšeliu papildomo tvirtumo.
Krepšelis tvirtinimas MOLLE sistema.
Spalva Ranger Green.
 Matmenys:
plotis: 7 cm
aukštis: 13,5 cm
storis: 3 cm
MIWO MILITARY dėtuvės krepšelis FP556
Pristatymas 2-3 d.d
Dėtuvės krepšelis FP556, skirtas AR / M4 / G36 ir GROT ginklų dėtuvėms. Dėtuvė krepšelyje prilaikoma tampria virvele iš šonų ir viršaus. Tačiau , kadangi krepšelio vidus dengtas neslidžia medžiaga, viršutinis prilaikymas nėra būtinas.  Krepšelio šonai suformuoti iš plastiko, tai suteikia krepšeliu papildomo tvirtumo.
Krepšelis tvirtinimas MOLLE sistema.
Spalva Ranger Green.
 Matmenys:
plotis: 7 cm
aukštis: 11 cm
storis: 2.5 cm
RAROG krepšelis universalus MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus užtraukiamas krepšelis:
-Skirtas nedideliems kroviniams, šaudmenims, naktinio matymo įtaisams gabenti. Galima transportuoti 2-4 AK/AR tipo dėtuves.
-Viduje yra užtraukiama kišenė.
-Papildomai galima naudoti Velcro užsegimą
-Maišelio apačioje yra drenažo anga.
Medžiaga: Cordura.
Spalva: Ranger green.
Tvirtinimas: MOLLE.
Dydis: 230 * 115 mm.
MIWO MILITARY tuščių dėtuvių krepšelis
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY tuščių dėtuvių krepšelis leidžia lengvai ir greitai atsikratyti tuščia dėtuve. Krepšelis pagamintas iš corduro. Viršuje integruotas standinamasis korpusas, kas padeda išlaikyti maksimaliai atvertą krepšelio angą. Taip dėtuves tampa lengviau įdėti į krepšelį.
Spalva - Ranger green
Matmenys - aukštis 30 cm, plotis 31 cm
Medžiaga - Cordura 770
Nauja
Helikon-Tex dėtuvių krepšelis Double Horizontal
Pristatymas 2-3 d.d
Helikon-Tex dėtuvių krepšelis Double Horizontal talpina dvi dėtuves ir yra skirtas profesionalams bei taktinio šaudymo entuziastams. 
Šis dėtuvių krepšelis leidžia saugiai transportuoti papildomas dėtuves tiesiai ant liemenės nugaros (tvirtinama Velcro pagalba). Tokiu būdu išsaugoma vietos ant liemenės ar diržo. Krepšelis sukonstruotas taip, jog prieiga prie dėtuvių būtų iš abiejų pusių. Taip pat, reikalui esant, dėtuvėmis lengvai gali pasinaudoti draugiški komandos ar padalinio nariai.
Helikon-Tex dėtuvių krepšelio Double Horizontal dydį galima reguliuoti naudojant elastinę juostą, todėl jis suderinamas su ivairaus tipo dėtuvėmis. 
M-Tac krepšelis dėtuvei Elite MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Unikalaus dizaino elastingas M-Tac krepšelis tvirtai laiko dėtuvę, kuri neiškrenta net ir ekstremaliomis aplinkybėmis.
Medžiaga: Cordura 500D Dėl savo unikalių savybių Cordura plačiai naudojama kariuomenės, teisėsaugos ir specialiųjų pajėgų taktinėje įrangoje.
M-Tac krepšelis dėtuvei Laser Cut MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac krepšelis dėtuvėms Laser Cut Molle. Kompaktiškas daiktas skirtas AR 15 serijos dėtuvėms, pagamintas naudojant naujausias technologijas. Susideda iš Kydex įdėklo, leidžiančio saugiai laikyti dėtuvę, ir elastingų šoninių įdėklų, kurių dėka patogu įdėti arba išimti dėtuvę. Priekyje esantys MOLLE laikikliai leidžia pritvirtinti papildomus nedidelius krepšelius.
M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" MOLLE sukurtas bendradarbiaujant su kompanija Balistyka. 
Krepšelis "Kolchan" MOLLE pagamintas iš Cordura 1000D audinio atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms. Šoninės krepšelio sienelės yra su integruotais įdėklais iš smūgiams atsparaus plastiko, kurių dėka dėtuvė stabiliai laikoma krepšelyje ir nereikalauja papildomo užsegimo iš viršaus. Apgalvota krepšelio struktūra leidžia daug greičiau manipuliuoti dėtuvėmis, o priekyje esanti MOLLE sistema leidžia "poruoti" krepšelius ar prijungti papildomą įrangą. M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" MOLLE lengvai tvirtinamas tiek prie taktinės liemenės, tiek prie taktinio diržo.
Šis modelis suderinamas su AK ir AR tipo karabinų dėtuvėmis.
M-Tac pistoleto dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Trumpas pistoleto dėtuvės krepšelis Kolchan. Pagamintas iš aukštos kokybės, didelio patvarumo, atsparaus trinčiai ir apkrovoms audinio Cordura 1000D. Šoninės sienelės yra su įdėklais iš smūgiams atsparaus plastiko, kurie sutvirtina krepšelį. MOLLE sistema priekiniame skydelyje leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Šis modelis suderinamas su beveik visomis pistoletų dėtuvėmis: Glock, CZ, HK, PM, ir kt. 
M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE sukurtas bendradarbiaujant su kompanija Balistyka.
Krepšelis "Kolchan" mini MOLLE pagamintas iš Cordura 1000D audinio atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms. Šoninės krepšelio sienelės yra su integruotais įdėklais iš smūgiams atsparaus plastiko, kurių dėka dėtuvė stabiliai laikoma krepšelyje ir nereikalauja papildomo užsegimo iš viršaus. Sutrumpintas krepšelio aukštis leidžia daug greičiau manipuliuoti dėtuvėmis, o priekyje esanti MOLLE sistema leidžia "poruoti" krepšelius ar prijungti papildomą įrangą.  M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE lengvai tvirtinamas tiek prie taktinės liemenės, tiek prie taktinio diržo.
Šis modelis suderinamas su AK ir AR tipo karabinų dėtuvėmis.
M-Tac pistoleto dėtuvės krepšelis "Kolchan" MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
PCC Kolchan krepšelis dėtuvei. Pagamintas iš aukštos kokybės, itin tvirto, atsparaus trinčiai ir apkrovoms audinio Cordura 1000D. Šoninėse sienelėse yra įdėklai iš smūgiams atsparaus plastiko, todėl krepšelis yra itin tvirtas. Priekiniame skydelyje esanti MOLLE sistema leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Modelis suderinamas su beveik visomis pistoletų dėtuvėmis: Glock, CZ, HK, PM, ir kt.