Dėtuvių krepšeliai

Dėtuvės krepšelis FP556
Pristatymas 2-3 d.d
Dėtuvės krepšelis FP556, skirtas AR / M4 / G36 ir GROT ginklų dėtuvėms. Dėtuvė krepšelyje prilaikoma tampria virvele iš šonų ir viršaus. Tačiau , kadangi krepšelio vidus dengtas neslidžia medžiaga, viršutinis prilaikymas nėra būtinas.  Krepšelio šonai suformuoti iš plastiko, tai suteikia krepšeliu papildomo tvirtumo.
Krepšelis tvirtinimas MOLLE sistema.
Spalva Ranger Green.
 Matmenys:
plotis: 7 cm
aukštis: 11 cm
storis: 2.5 cm
Dėtuvės krepšelis FP762
Pristatymas 2-3 d.d
Dėtuvės krepšelis  FP762, skirtas AK47 / 74 / BERYL ginklų dėtuvėms. Dėtuvė krepšelyje prilaikoma tampria virvele iš šonų ir viršaus. Tačiau , kadangi krepšelio vidus dengtas neslidžia medžiaga, viršutinis prilaikymas nėra būtinas.  Krepšelio šonai suformuoti iš plastiko, tai suteikia krepšeliu papildomo tvirtumo.
Krepšelis tvirtinimas MOLLE sistema.
Spalva Ranger Green.
 Matmenys:
plotis: 7 cm
aukštis: 13,5 cm
storis: 3 cm
M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE
Paskutinė prekė
Kolchan mini krepšelis skirtas patikimam dėtuvės tvirtinimui ir nešiojimui. Pagamintas iš aukštos kokybės, didelio patvarumo, atsparaus trinčiai audinio Cordura 1000D. Šoninėse sienelėse yra įdėklai iš smūgiams atsparaus plastiko, kurie sutvirtina krepšelį. MOLLE sistema priekiniame skydelyje leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Šis modelis suderinamas su AK ir AR tipo karabinų dėtuvėmis. 
M-Tac krepšelis dėtuvei Laser Cut MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac krepšelis dėtuvėms Laser Cut Molle. Kompaktiškas daiktas skirtas AR 15 serijos dėtuvėms, pagamintas naudojant naujausias technologijas. Susideda iš Kydex įdėklo, leidžiančio saugiai laikyti dėtuvę, ir elastingų šoninių įdėklų, kurių dėka patogu įdėti arba išimti dėtuvę. Priekyje esantys MOLLE laikikliai leidžia pritvirtinti papildomus nedidelius krepšelius.
M-Tac pistoleto dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Trumpas pistoleto dėtuvės krepšelis Kolchan. Pagamintas iš aukštos kokybės, didelio patvarumo, atsparaus trinčiai ir apkrovoms audinio Cordura 1000D. Šoninės sienelės yra su įdėklais iš smūgiams atsparaus plastiko, kurie sutvirtina krepšelį. MOLLE sistema priekiniame skydelyje leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Šis modelis suderinamas su beveik visomis pistoletų dėtuvėmis: Glock, CZ, HK, PM, ir kt. 
M-Tac pistoleto dėtuvės krepšelis "Kolchan" MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
PCC Kolchan krepšelis dėtuvei. Pagamintas iš aukštos kokybės, itin tvirto, atsparaus trinčiai ir apkrovoms audinio Cordura 1000D. Šoninėse sienelėse yra įdėklai iš smūgiams atsparaus plastiko, todėl krepšelis yra itin tvirtas. Priekiniame skydelyje esanti MOLLE sistema leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Modelis suderinamas su beveik visomis pistoletų dėtuvėmis: Glock, CZ, HK, PM, ir kt. 
Miwo tuščių dėtuvių krepšelis
Pristatymas 2-3 d.d
Miwo tuščių dėtuvių krepšelis leidžia lengvai ir greitai atsikratyti tuščia dėtuve. Krepšelis pagamintas iš korduro. Viršuje integruotas standinamasis korpusas, kas padeda išlaikyti maksimaliai atvertą krepšelio angą. Taip dėtuves tampa lengviau įdėti į krepšelį.
Spalva - Ranger green
RAROG krepšelis universalus MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus užtraukiamas krepšelis:
-Skirtas nedideliems kroviniams, šaudmenims, naktinio matymo įtaisams gabenti. Galima transportuoti 2-4 AKM / AK-74 dėtuves.
-Viduje yra užtraukiama kišenė.
-Papildomai galima naudoti Velcro užsegimą
-Maišelio apačioje yra drenažo anga.
Medžiaga: Cordura.
Spalva: Ranger green.
Tvirtinimas: MOLLE.
Dydis: 230 * 115 mm.