Ginklų diržai

M-Tac pistoleto diržas Lite combo with D-ring
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Safety pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis. Pridėtas D-žiedas su MOLLE tvirtinimo sistema leidžia pritvirtinti diržą prie taktinės liemenės ar diržo.
M-Tac pistoleto diržas Lite su D-ring ir fastex sistema
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac Safety pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis. Komplekte esantis D-žiedas su MOLLE tvirtinimo sistema leidžia pritvirtinti diržą prie taktinės liemenės ar diržo.
Nauja
MIWO MILITARY ginklo diržas PBN-21A dviejų taškų
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY PNB-21A ginklo diržas yra dviejų tvirtinimo taškų su galimybe modifikuoti į vieno taško sistemą – tai užtikrina patogų ginklo nešiojimą ir greitą padėčių keitimą. Diržo PNB-21A konstrukcija paremta Lenkijos kariuomenės parengta specifikacija.
Dėl gerai apgalvotos sistemos diržas lengvai reguliuojamas. Didelė ir tvirta sagties kilpa palengvina reguliavimą net mūvint storas pirštines, esant ribotam matomumui ir judant.
MIWO PNB-21A diržas prie ginklo tvirtinamas C.L.A.S.H. kabliukų pagalba. Patogumą, nešiojant ginklą, užtikrina diržo viduryje esantis 4,5 cm pločio praplatinimas, neleidžiantis diržui įsirėžti į kūną.
Medžiaga - Cordura 770
Spalva - Ranger green.
MIWO MILITARY ginklo diržas PBN-22 dviejų taškų
Pristatymas 2-3 d.d
Dviejų tvirtinimo taškų ginklo diržas PNB-22, užtikrina patogų ginklo nešiojimą ir greitą perėjimą į kovinį režimą.  Dėl kruopščiai apgalvotos sistemos naudotojas gali lengvai reguliuoti diržo ilgį net su storomis pirštinėmis esant ribotam matomumui ir atliekant dinamiškus veiksmus.
PNB-22 diržas prie ginklo tvirtintas karabinais arba pasitelkus adapterius. 
Spalva Ranger green.
MIWO MILITARY ginklo Diržas PNB-7
Pristatymas 2-3 d.d
Ginklo diržas PNB-7 dėl unikalios sistemos gali būti naudojamas kaip vientaškis, dvitaškis arba trijų tvirtinimo taškų diržas. 
Dėka trijų reguliavimo taškų PNB-7 ginklo diržas turi platų reguliavimo diapazoną.
Spalva Ranger Green