Ginklų diržai

M-Tac pistoleto diržas Lite combo with D-ring
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Safety pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis. Pridėtas D-žiedas su MOLLE tvirtinimo sistema leidžia pritvirtinti diržą prie taktinės liemenės ar diržo.
M-Tac pistoleto diržas Lite su D-ring ir fastex sistema
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac Safety pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis. Komplekte esantis D-žiedas su MOLLE tvirtinimo sistema leidžia pritvirtinti diržą prie taktinės liemenės ar diržo.
M-Tac Safety Cord Lite combo pistoleto diržas
Pristatymas iki 15 d.d
TM-Tac Safety Cord Lite combo pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis. 
Nauja
PBN-22 dviejų taškų ginklo diržas
Pristatymas 2-3 d.d
Dviejų tvirtinimo taškų ginklo diržas PNB-22, užtikrina patogų ginklo nešiojimą ir greitą perėjimą į kovinį režimą.  Dėl kruopščiai apgalvotos sistemos naudotojas gali lengvai reguliuoti diržo ilgį net su storomis pirštinėmis esant ribotam matomumui ir atliekant dinamiškus veiksmus.
PNB-22 diržas prie ginklo tvirtintas karabinais arba pasitelkus adapterius. 
Spalva Ranger green.
Nauja
PNB-7 Ginklo Diržas
Pristatymas 2-3 d.d
Ginklo diržas PNB-7 dėl unikalios sistemos gali būti naudojamas kaip vientaškis, dvitaškis arba trijų tvirtinimo taškų diržas. 
Dėka trijų reguliavimo taškų PNB-7 ginklo diržas turi platų reguliavimo diapazoną.
Spalva Ranger Green