Priedai

M-Tac Kompresinis maišas
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac Kompresinis maišas. 
Pagamintas iš nailono ir yra atsparus vandeniui. Specialių kompresinių diržų dėka galima gerokai sumažinti maišo dydį, taip sutaupant vietos kuprinėje.
Gaminys skirtas aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. 
MIWO MILITARY dėklas gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY dėklas gertuvei - kariams ir civiliams. Dėklas tinkamas hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L ir yra tvirtinamas MOLLE sistemos pagalba. Sukurtas patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje. Dėklas pagamintas iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. Dėklo priekyje papildomai integruota MOLLE sistema leidžia pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva - Ranger green;
Medžiaga - Cordura;
Užsegimas - Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms lanksčiu rezervuaru iki 3L;
Matmenys:
- aukštis: 43 cm
- plotis: 21 cm
MIWO MILITARY kuprinė gertuvei Dromader MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms lanksčiu rezervuaru iki 3L;
Šalmo tvirtinimo sistema
Pristatymas 2-3 d.d
Šalmo tvirtinimo sistema tai sprendimas palengvinantis šalmo nešiojimą. Paprastas, lengvas ir praktiškas dizainas leis patogiai tvirtinti šalmą prie kuprinės, tokiu būdu sutaupoma vietos kuprinės viduje, o šalmas patikimai ir stabiliai perkeliamas į lauką.
Šalmo tvirtinimo sistema susideda iš keturių diržų bei tinklelio, kurie užtikrina saugų ir stabilų šalmo tvirtinimą. Diržai turi didelį ilgio reguliavimo diapazoną tad platforma tinkama praktiškai visiems šalmams.
Spalva - Ranger green
Medžiaga - Cordura 770 
Nauja
Dovanų kuponas
Pristatymas 2-3 d.d
Guns No Roses – militaristinės ekipuotės el. parduotuvės naujiena – dovanų kuponas nežinantiems, kuo nustebinti savus per šventes ar juodai neturintiems laiko. Įsigijus www.gnr.lt dovanų kuponą, galimai pradžiuginsite artimąjį, kolegą ar save.
Elektroninio dovanų kupono naudojimo taisyklės:
·       Elektroninį dovanų kuponą galima panaudoti tik e-parduotuvėje www.gnr.lt
·       Elektroninis dovanų kuponas galioja 1 metus nuo jo įsigijimo datos. Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nebegalioja , o jame nurodyta pinigų suma negrąžinama.
·       Elektroninis dovanų kuponas yra vienkartinis. 
·       Jei prekių kaina viršija dovanų kupono vertę, likusią sumą galima sumokėti Jums patogiu būdu.
·       Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti vieną ar kelis kuponus ir padengti visą pirkinių suma.
·       Didesnio nominalo kupono negalima skaidyti į kelis mažesnio nominalo kuponus - jei, apsiperkant elektroninėje parduotuvėje, prekių kaina yra mažesnė nei dovanų kuponas, likutis negali būti panaudojamas kito apsipirkimo metu. 
·       Elektroninis dovanų kuponas yra negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas.
M-Tac MOLLE tvirtinimas su karabinu
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac MOLLE tvirtinimas su karabinu skirtas papildomiems daiktams segti prie kuprinės, taktinės liemenės, diržo ar bet ko kito turinčio MOLLE sąsają.
Karabino užsegimas atsidaro į vidų vienu piršto paspaudimu. Pats karabinas yra minimalaus svorio ir kompaktiškų matmenų.
Papildomai į MOLLE integruota Velcro užtikrina stabilumą.
Multicam marginimas
M-Tac tvirtinimo diržas Gen.II
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus M-Tac tvirtinimo diržas Gen. II - būtinas turistinės ir karinės įrangos elementas. Šis diržas skirtas papildomai įrangai pritvirtinti prie kuprinės. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip kelioninio kilimėlio ar miegmaišio tvirtinimo dirželis. Pagamintas iš patvarios 25 mm pločio nailono juostos.