Priedai

Nauja
Dromader kuprinė gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje, turizmui. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L;
M-Tac 2L gertuvė
Pristatymas 2-3 d.d
2 litrų gertuvė - vandens talpa. Komplektuojama su nuimama žarna ir kandamu vožtuvu.
Plačios užpildymo angos dėka talpą patogu pripilti vandeniu ir valyti.

Išmatavimai: 25 x 7.7 cm
Talpa : 2L
Medžiaga: PEVA
M-Tac Palapinsiaustė "Rip-Stop"
Pristatymas 2-3 d.d
Neperšlampama M-Tac palapinsiaustė, pasiūta iš „Rip-Stop“ - plyšimui ir trinčiai atsparaus impregnuoto nailono. Apsaugo nuo stipriausio lietaus, o supakuota užima itin mažai vietos. Pilnai išskleidus galima naudoti kaip paklotą, nedidelę palapinę ar užuovėją, o kritiniu atveju kaip neštuvus. Gaminys susegamas spaudėmis , turi kilpas ir raiščius įtempimui.


Medžiaga:


100 % poliamidas yra sintetinis pluoštas, pasižymintis funkcinėmis savybėmis. Tai lengvas, kvėpuojantis, greitai džiūstantis ir atsparus dilimui audinys, puikiai išlaikontis formą ir nereikalaujantis ypatingos priežiūros.


Išmatavimai:


210 x 145 cm

M-Tac tvirtinimo diržas Gen.II
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus M-Tac tvirtinimo diržas Gen. II - būtinas turistinės ir karinės įrangos elementas. Šis diržas skirtas papildomai įrangai pritvirtinti prie kuprinės. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip kelioninio kilimėlio ar miegmaišio tvirtinimo dirželis. Pagamintas iš patvarios 25 mm pločio nailono juostos.