Striukės

M-Tac striukė Soft Shell
Pristatymas iki 15 d.d
M-TAC Soft Shell striukė pagaminta iš tarpsluoksnės poliuretano membranos, kuri apsaugo nuo blogo oro. Viduje yra plonas pamušalas. Softshell gaminiai turi keletą išskirtinių savybių: mažą svorį ir dviejų drabužių sluoksnių derinį viename. Viršutinis audinys ne tik atsparus drėgmei, bet ir purvui. Be to, dėl minkštos ir supaprastintos medžiagos jį patogu dėvėti.
Priekinis užtrauktukas: YKK. 
M-Tac žieminė striukė Alpha Gen.III
Pristatymas iki 15 d.d
Žieminė striukė Alpha Gen.III su veiksmingu izoliaciniu sluoksniu puikiai apsaugo tiek nuo vėjo, tiek nuo šalčio. Šis modelis orientuotas į vidutinį fizinį aktyvumą, pvz. ilgalaikį patruliavimą. Reguliuojama apykaklė su paminkštintu gobtuvu, vilnos rankogaliai ir vėjui/vandeniui atsparūs užtrauktukai padeda išlaikyti šilumą. Po rankovėmis yra prieiga po striuke. Šios kišenės gali būti naudojamos ventiliacijai. 
Užpildas:G-Loft 150 g/m2
Membrana:8000/8000
Temperatūra:-20°C
Užtrauktukai:YKK
Striukė M-Tac Stalker Gen.III
Pristatymas iki 15 d.d
Striukė Stalker Gen III. turi patobulintą gobtuvo formą, kurio tūris reguliuojamas naudojant specialų užveržimą. Stati apykaklė patikimai apsaugo  kaklą nuo nepalankių oro sąlygų.
Viršutinis striukės sluoksnis pagamintas iš 100% nailono, vidaus užpildas iš 100% nailono, izoliacinė medžiaga G-LOFT 150 g/m2 daro striukę lengvą ir šiltą, o su antruoju drabužių sluoksniu užtikrina komforto temperatūrą iki -15 ℃.