Ginklų dėklai - krepšiai

Ginklo krepšys - dėklas M-Tac Elite 110 cm.
Paskutinė prekė
Universalus ginklų transportavimo krepšys - dėklas M-Tac Elite 110 cm. Šis modelis skirtas ginklams iki 110 cm ilgio. Krepšyje - dėkle ginklas tvirtinamas Velcro dirželiais. Yra dvi vidinės kišenės daiktams susidėti. Papildomai integruotos amortizuojančios įmautės, kurios užtikrina ginklo stabilumą transportuojant.  
Medžiaga: Cordura 1000
Užsegimas: WOOJIN PLASTIC®
Užtrauktukai: YKK
Išmatavimai: 110x25x10 cm
Ginklo krepšys - dėklas M-Tac Elite 130 cm.
Paskutinė prekė
Universalus ginklų transportavimo krepšys - dėklas M-Tac Elite 130 cm. Šis modelis skirtas ginklams iki 130 cm ilgio. Krepšyje - dėkle ginklas tvirtinamas Velcro dirželiais. Yra dvi vidinės kišenės daiktams susidėti. Papildomai integruotos amortizuojančios įmautės, kurios užtikrina ginklo stabilumą transportuojant.  
Medžiaga: Cordura 1000
Užsegimas: WOOJIN PLASTIC®
Užtrauktukai: YKK
Išmatavimai: 130x25x10 cm
Ginklo krepšys-dėklas M-Tac 105 cm Elite Hex
Paskutinė prekė
M-Tac Elite Hex ginklo krepšys-dėklas skirtas gabenti išardytus AR-15, AK karabinus ir kitus smulkius ginklus. Viduje trys raiščiai ginklui tvirtinti. Vidinė dalis pagaminta iš velcro-veliūro, kad būtų patogu suimti. Dėklas padalintas į tris dalis: pagrindinį skyrių ir dvi mažas kišenes priežiūros ar kitiems reikmenims susidėti. Patogu neštis, nes pečių dirželiai yra sujungti su krūtinės diržu, taip pat yra ir šoninės rankenos. 
Medžiaga: Cordura 500D / Cordura Hex 1000D
Užsegimas: WOOJIN PLASTIC®
Užtrauktukai: YKK