Balistinė Plokštė NIJ III ++, UA CL. V
Balistinė plieno lydinio plokštė. Padengta danga, saugančia nuo kulkos defragmentacijos padarinių.
Apsauga nuo :
223REM/5.56x45mm FMJ 1005m/sec
7.62x39mm BZ API 745m/sec
7.62x39mm FMJ 755m/sec
308WIN/7.62X51 FMJ 800m/sec
7.62x54R FMJ  786m/sec
Dydis: 250x300mm
Svoris: 4,9kg
Spalva: juoda
Pagaminta Estijoje
Bandana M-Tac Lightweight Reaper Skull
Pristatymas 2-3 d.d
Daugiafunkcinė bandana Reaper Skull yra vamzdžio formos ir pagaminta iš plono megzto audinio (100% poliesteris), kurį nesunkiai galima paversti pošalmiu, balaklava, kepurėle, dulkių kauke, skara. Jį lengva ištempti. Be to, greitai išdžiūsta. Sulenktas jis beveik neužima vietos. 
Medžiaga: 100% poliesteris 
IFAK
Pristatymas 2-3 d.d
IFAK(Individualus pirmosios pagalbos rinkinys)–asmeninė pirmosios pagalbos vaistinėlė, kurią sudaro priemonės, skirtos potencialiai mirtiniems sužeidimams sutvarkyti
Rinkinį sudaro:
Kraujavimą stabdančios(hemostatinės)medžiagos tvarstis - Medclot
Okliuzinis krūtinės ląstos tvarstis 2vnt
Įtvaras - 10,5cm/40cm
Kompresinis tvarstis (izraelietiškas)
Kompresinis tvarstis - paprastas
Elastinis tvarstis 
Turniketas - Tourniquet LTQ 1.0
Trikampis tvarstis 
Vidutinio dydžio tvarstis
Kompresas nudegimams 
Nazofaringinis vamzdelis 
Plėšomas pleistras 
Pirmosios pagalbos antklodė 
Gelis nudegimams
Medicininės žirklės 
Žymeklis 
Sugerianti sausa servetėlė 
Dezinfekuojanti servetėlė 2vnt

Krepšelis segasi prie diržo arba tvirtinasi MOLLE sąsaja
Kaukė M-TAC Ninja Premium
Kaukė NINJA POLARTEC M-TAC skirta apsaugoti veidą ir galvą šiltuoju metų laiku. Patentuota POLARTEC POWER DRY medžiaga suteikia maksimalų komfortą, pašalina drėgmę, yra patvari ir lengvai plaunama. Plokščios kaukės siūlės nesukelia diskomforto ir leidžia naudoti kaukę po visų tipų šalmais.
M-Tac 280 ml puodelis - termosas su dangteliu
Puodelis - termosas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tvirtos ir patvarios konstrukcijos. Dvigubų sienelių vakuuminė technologija neleidžia gėrimui atvėsti, o išorinėms sienelėms įkaisti. Dangtis turi specialias angas gėrimui. Puodelio išorinės sienelės dengtos milteliniu būdu.
 
Spalva: alyvuogių
Talpa: 280 ml
Aukštis: 88 mm
Skersmuo: 75 mm
Svoris: 120 gramų
Medžiaga: 201 nerūdijantis plienas
M-Tac dėklas Admin Elite MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Patogus ir funkcionalus dėklas Admin Elite skirtas dokumentams, mobiliajam telefonui, raktams, kortelėms ir kitiems daiktams saugoti. Pagamintas iš aukštos kokybės, itin patvaraus, atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms audinio Cordura 500D. Tvirtinamas naudojant MOLLE sistemą. Užsegamas vandeniui atspariu AquaGuard užtrauktuku. Dėklo viduje yra specialus (nuimamas) mobiliojo telefono laikiklis.
Medžiaga: Cordura 500D
Jungiamosios detalės: YKK
M-Tac dėtuvės krepšelis "Kolchan" mini MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Kolchan mini krepšelis skirtas patikimam dėtuvės tvirtinimui ir nešiojimui. Pagamintas iš aukštos kokybės, didelio patvarumo, atsparaus trinčiai audinio Cordura 1000D. Šoninėse sienelėse yra įdėklai iš smūgiams atsparaus plastiko, kurie sutvirtina krepšelį. MOLLE sistema priekiniame skydelyje leidžia pritvirtinti papildomą įrangą. Šis modelis suderinamas su AK ir AR tipo karabinų dėtuvėmis. 
M-Tac dėtuvių krepšelis Elastic Triple Elite Laser Cut
Pristatymas 2-3 d.d
Elite Laser Cut Triple Elastic yra funkcionalus dėtuvių krepšelis , skirtas saugiai laikyti ir transportuoti AK/AR tipo dėtuves. Pagaminta iš aukštos kokybės Cordura 500D, itin tvirto audinio, atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms.
Šis modelis skirtas trims dėtuvėms sutalpinti ir patogiai gabenti. Lengvai pritvirtinamas prie įrangos su MOLLE sąsaja, pagaminta iš polimero kompozito, naudojant laser Cut technologiją.
Medžiaga - Cordura 500D
Spalva - Ranger green
M-Tac diržas Cobra Buckle Tactical Gen.II
Pristatymas iki 15 d.d
Karinis diržas Cobra Buckle Tactical Belt gali būti naudojamas kaip taktinis kelnių arba pistoleto diržas. Diržą sudaro vidinė (40 mm) ir išorinė (25 mm) nailono juosta. Išorinis diržas turi MOLLE tvirtinimo sistemą, kuri leidžia saugiai pritvirtinti papildomą įrangą prie diržo.
Užsegamas juoda Cobra 25mm karinės klasės sagtimi, kuri greitai užsisega ir gali būti lengvai atsegta vienu metu paspaudus šoninius skląsčius. Laisvas diržo kraštas tvirtinamas Velcro. Diržas atsparus dilimui ir mechaniniams pažeidimams.
XS / S - 75-86cm
M / L - 85-96cm
XL / 2XL - 95-108cm
3XL - 115-128cm