Dromader kuprinė gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje, turizmui. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L;
M-Tac dėklas Admin Elite MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
Patogus ir funkcionalus dėklas Admin Elite skirtas dokumentams, mobiliajam telefonui, raktams, kortelėms ir kitiems daiktams saugoti. Pagamintas iš aukštos kokybės, itin patvaraus, atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms audinio Cordura 500D. Tvirtinamas naudojant MOLLE sistemą. Užsegamas vandeniui atspariu AquaGuard užtrauktuku. Dėklo viduje yra specialus (nuimamas) mobiliojo telefono laikiklis.
Medžiaga: Cordura 500D
Jungiamosios detalės: YKK
M-Tac horizantalus IFAK krepšelis Elite MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
M-TAC horizontalus medicininis krepšelis susideda iš dviejų dalių: krepšio su vidine tvarkykle IFAK (asmeninė pirmosios pagalbos vaistinėlė) ir pagrindo tvirtinimui. Krepšelis pagamintas iš Cordura 500D - patvarios, dilimui atsparios medžiagos, kuri puikiai išlaiko formą ir nesideformuoja sušlapusi. YKK AquaGuard vandeniui atsparus užtrauktukas. Paracord kilpa. Užsegamas užtrauktuku su dviem bėgeliais ir greitai nuimamas nuo pagrindo iš abiejų pusių. Pirmosios pagalbos vaistinėlės priekyje yra šilumos perdavimo ženklas, nurodantis jo vietą. Komplekto pagrindas pagamintas iš laminuotos Cordura medžiagos naudojant LaserCut technologiją.
Nauja
M-Tac krepšelis Admin X-Large Elite
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Admin X-Large Elite krepšelis leidžia patogiai nešiotis dokumentus, mobilųjį telefoną, raktus, žibintuvėlį, žemėlapius ir daug daugiau.
Pagaminta iš aukštos kokybės Cordura 500D medžiagos – itin tvirto audinio, atsparaus trinčiai ir didelėms apkrovoms.
Krepšys turi vieną didelį skyrių - vidinės sienelės pagamintos iš Velcro veliūro, kuris leidžia pritvirtinti modulinius įdėklus. Priekyje prisiūtas Velcro skydelis. Gaminio apačioje integruota elastiniai dirželiai cheminiam šviestuvui.
„Admin X-Large Elite“ tvirtinama MOLLE sąsają, pagamintą iš „Cordura Squadron“, naudojant lazerinio pjovimo technologiją.
Medžiaga - Cordura 500D
Dydis - 27x17 cm
Nauja
M-Tac krepšelis Medical Small Vertical Elite
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Medical Small Vertical Elite krepšelį sudaro dvi dalys: pagrindas ir vidinis pirmosios pagalbos rinkinio laikiklis.
Išorinis krepšelis pagamintas iš Cordura 500D – patvarios medžiagos, atsparios trinčiai ir didelėms apkrovoms. Vidinės šoninės sienelės yra elastingo nailono, todėl išlaiko savo formą. Tvirtinama naudojant MOLLE sąsają, pagaminta naudojant lazerinio pjovimo technologiją.
Vidinis organizatorius taip pat pagamintas iš Cordura 500D. Jame yra atvartas, kuris tvirtinamas prie išorinės dalies, tai leidžia greitai išimti pirmosios pagalbos vaistinėlę. M-Tac krepšelio viduje yra trys skyriai ir dviejų pakopų elastiniai dirželiai vaistams dėti
Gerai apgalvotas dizainas leis laikyti visą reikalingą medicininę įrangą
Medžiaga - Cordura 500D
Dydis - 15×8×8
M-Tac medicininis (IFAK) krepšelis, horizontalus
Paskutinė prekė
Ukrainos prekės ženklo M-TAC medicininis krepšelis susideda iš dviejų dalių: krepšio su vidine tvarkykle IFAK (asmeninis pirmosios pagalbos vaistinėlė) ir pagrindo, kuris tvirtinamas prie platformos MOLLE pagalba.
Pagamintas iš Cordura 500D - patvarios, dilimui atsparios medžiagos. YKK AquaGuard vandeniui atsparus užtrauktukas. Užsegamas užtrauktuku su dviem bėgeliais ir greitai nuimamas nuo pagrindo iš abiejų pusių. Krepšelio priekyje integruota šilumą atspindinti medžiaga, padėsianti greičiau aptikti krepšelį.
Pagrindas pagamintas iš laminuoto Cordura naudojant LaserCut technologiją. Krepšelio paskirties identifikatorius pateikiamas dviem spalvomis - tradicine raudona arba juoda, kad krepšelis būtų mažiau matomas.
M-Tac medicininis dėklas Elite Rip Off MOLLE
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac medicininis dėklas Elite Rip Off atidaromas vienu rankenos judesiu, kad dėklo turinys būtų ypač lengvai prieinamas. Dalis pirmosios pagalbos rinkinio pritvirtinama ant elastinės juostos (arba pasirinktinai ant paracordo), esančios atidaromo dangčio vidinėje pusėje. Ten galima pritvirtinti tvarsčius, pleistrus, pirštines ir tt. Šonuose yra kilpos, ant kurių galima tvirtinti papildomus reikmenis. Šonai pagamintos iš tvirtos ir tuo pačiu elastingos medžiagos. Atsparus dilimui, nebijo aukštos ar žemos temperatūros. Dėklo priekyje papildomai sumontuota Velcro juosta.
Nauja
M-Tac medicininis krepšelis Rip Off
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Medicininiskrepšelis Rip Off skirtas pirmosios pagalbos reikmenims laikyti. Krepšelis tvirtinamas MOLLE ir Velcro pagalba. Jei reikia, krepšelį galima tiesiog nuplėšti. Pagrindinis krepšelio skyrius užsegamas užtrauktuku.
Medžiaga: Cordura 1000D
Išmatavimai : 21 x 14 x 9 cm
Tvirtinimo sistema: MOLLE / Velcro