Krepšeliai įvairūs

Nauja
Dromader kuprinė gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje, turizmui. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L;
Nauja
M-Tac medicininis (IFAK) krepšelis, horizontalus
Paskutinė prekė
Ukrainos prekės ženklo M-TAC medicininis krepšelis susideda iš dviejų dalių: krepšio su vidine tvarkykle IFAK (asmeninis pirmosios pagalbos vaistinėlė) ir pagrindo, kuris tvirtinamas prie platformos MOLLE pagalba.
Pagamintas iš Cordura 500D - patvarios, dilimui atsparios medžiagos. YKK AquaGuard vandeniui atsparus užtrauktukas. Užsegamas užtrauktuku su dviem bėgeliais ir greitai nuimamas nuo pagrindo iš abiejų pusių. Krepšelio priekyje integruota šilumą atspindinti medžiaga, padėsianti greičiau aptikti krepšelį.
Pagrindas pagamintas iš laminuoto Cordura naudojant LaserCut technologiją. Krepšelio paskirties identifikatorius pateikiamas dviem spalvomis - tradicine raudona arba juoda, kad krepšelis būtų mažiau matomas.
M-Tac telefono krepšelis MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Krepšelis skirtas išmaniesiems/mobiliesiems telefonams, GPS navigatoriams, nešiojamiems maitinimo blokams ir kitiems panašaus dydžio įrenginiams. Tvirtos, vertikalios, elastinės petnešėlės patikimai pritvirtina išmanųjį telefoną. Naudojant laikiklius, galima reguliuoti maišelio dydį. Krepšelio vidus išklotas minkštu Velcro lipduku. 
Tvirtinimo sistema: MOLLE
Matmenys: 15 x 10 cm
Medžiaga: CORDURA 1000D
Siūlai: Polyart nailono siūlai
M-Tac TURNIKETO KREPŠELIS Compact MOLLE
Paskutinė prekė
Krepšelis skirtas turniketui ar panašiai įrangai susidėti. Krepšelis pagamintas pagal taktinės medicinos ekspertų rekomendacijas. Velcro dėka sulankstytą turniketą galima akimirksniu išimti, taip sutaupant kiekvieną brangią sekundę kritinėse situacijose. Turniketas turi būti sulankstytas į "sraigės" padėtį, kad tilptų į maišelį. Galima tvirtinti ant liemenės ir juosmens diržų.
Medžiaga: 1000D Cordura
Matmenys: 12 x 5 x 4,5 cm
Tvirtinimo sistema: MOLLE
M-Tac universalus dėklas "organizer" Elite MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Universalus taktinis dėklas "organaizeris", gali atlikti pirmosios pagalbos vaistinėlės (IFAK) funkciją. Krepšelis tvirtinamas prie kuprinių, taktinių liemenių su MOLLE tvirtinimu. Atsidaro 90 laipsnių kampu.
Savybės:
-Platus vidinis skyrius
-Kelios elastinės juostos įrankiams (peiliui, žibintuvėliui, titnagui ir kt.) pritvirtinti dėklo viduje
-Viena išorinė kišenė su užtrauktuku
- Angos apačioje drenavimui ir ventiliacijai
- Galimybė atidaryti 90° kampu

Tvirtinimo sistema: MOLLE
Matmenys: 19 x 16 x 6,5 cm
Medžiaga: 500D CORDURA / YKK
Nauja
Medicininis (IFAK) krepšelis MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Medicininis krepšelis susideda iš dviejų dalių: krepšio su vidine tvarkykle IFAK (asmeninis pirmosios pagalbos vaistinėlė) ir pagrindo, kuris tvirtinamas prie platformos MOLLE pagalba.
Pagamintas iš Cordura - patvarios, dilimui atsparios medžiagos.
AquaGuard vandeniui atsparus užtrauktukas.  
Priekyje numatyta vieta antsiuvui - Velcro
Spalva Ranger Green
- plotis: 13 cm 
- aukštis: 16 cm
- storis: 8 cm