Kita

M-Tac 280 ml puodelis - termosas su dangteliu
Puodelis - termosas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tvirtos ir patvarios konstrukcijos. Dvigubų sienelių vakuuminė technologija neleidžia gėrimui atvėsti, o išorinėms sienelėms įkaisti. Dangtis turi specialias angas gėrimui. Puodelio išorinės sienelės dengtos milteliniu būdu.
 
Spalva: alyvuogių
Talpa: 280 ml
Aukštis: 88 mm
Skersmuo: 75 mm
Svoris: 120 gramų
Medžiaga: 201 nerūdijantis plienas
M-Tac gertuvė 2L
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac 2L gertuvė - vandens talpa. Labai naudingas pirkinys žmonėms, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir mėgsta vaikščioti, sportuoti ar važinėtis dviračiu. 
Gertuvė komplektuojama su nuimama žarna bei su integruotu įkandamu vožtuvu. 
Dimensions: 25 x 7.7 cm

Material: PEVA
M-Tac nerūdijančio plieno termosas su integruotu, sulankstomu šaukštu 750 ml
M-Tac nerūdijančio plieno termosas su integruotu, sulankstomu šaukštu 750 ml
Dvigubos sienelės iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno garantuoja puikią šilumos izoliaciją, todėl maistas ilgiau išlieka karštas. Termosas tinkamas ne tik turistinėse kelionėse, bet ir kasdieniniame gyvenime, o 0,75 litro talpos pakaks karštu maistu aprūpinti net ir kelių žmonių kompaniją. 
Termosas M-Tac Type 2 1300 Ml.
Pristatymas iki 15 d.d
Termosas M-Tac Type 2 1300ML yra praktiškas pasirinkimas, kurį verta pasiimti vykdant užduotį, į iškylą, ar į kelionę su draugais.
Pagamintas iš aukštos kokybės maistinio nerūdijančio plieno. Dvigubos termuso sienelės labai gerai sulaiko šilumą viduje. Termosas M-Tac Type 2 1300ML uždaromas vakuuminiu būdu - sandariu užsukamu dangteliu ir užsukamu viršutiniu dangteliu. 
Termosas M-Tac Type 2 750 Ml.
Pristatymas 2-3 d.d
Termosas M-Tac Type 2 750ML yra praktiškas pasirinkimas, kurį verta pasiimti vykdant užduotį, į iškylą, ar į kelionę su draugais.
Pagamintas iš aukštos kokybės maistinio nerūdijančio plieno. Dvigubos termuso sienelės labai gerai sulaiko šilumą viduje. Termosas M-Tac Type 2 750 ML uždaromas vakuuminiu būdu - sandariu užsukamu dangteliu ir užsukamu viršutiniu dangteliu. 
MIWO MILITARY Taktinis Izoliacinis kilimėlis "pašikniukas"
Pristatymas 2-3 d.d
Taktinis izoliacinis kilimėlis MS-1 yra paprastas problemos sprendimas apsisaugant nuo šalčio ir drėgmės. Kilimėlis MS-1 dėl savo paprastos konstrukcijos, minimalaus svorio ir optimaliai parinktų matmenų yra lengvai transportuojamas ir visada po ranka.
Spalva-olive
Medžiaga - Cordura 770
Matmenys:
- ilgis: 41 cm
- plotis: 36 cm
MIWO MILITARY kuprinė gertuvei Dromader MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms lanksčiu rezervuaru iki 3L;
MIWO MILITARY dėklas gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO MILITARY dėklas gertuvei - kariams ir civiliams. Dėklas tinkamas hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L ir yra tvirtinamas MOLLE sistemos pagalba. Sukurtas patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje. Dėklas pagamintas iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. Dėklo priekyje papildomai integruota MOLLE sistema leidžia pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva - Ranger green;
Medžiaga - Cordura;
Užsegimas - Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms lanksčiu rezervuaru iki 3L;
Matmenys:
- aukštis: 43 cm
- plotis: 21 cm
Šalmo tvirtinimo sistema
Pristatymas 2-3 d.d
Šalmo tvirtinimo sistema tai sprendimas palengvinantis šalmo nešiojimą. Paprastas, lengvas ir praktiškas dizainas leis patogiai tvirtinti šalmą prie kuprinės, tokiu būdu sutaupoma vietos kuprinės viduje, o šalmas patikimai ir stabiliai perkeliamas į lauką.
Šalmo tvirtinimo sistema susideda iš keturių diržų bei tinklelio, kurie užtikrina saugų ir stabilų šalmo tvirtinimą. Diržai turi didelį ilgio reguliavimo diapazoną tad platforma tinkama praktiškai visiems šalmams.
Spalva - Ranger green
Medžiaga - Cordura 770