Kita

Izoliacinis kilimėlis MS-1 "pašikniukas"
Pristatymas 2-3 d.d
Izoliacinis kilimėlis MS-1 yra paprastas problemos sprendimas apsisaugant nuo šalčio ir drėgmės. Kilimėlis MS-1 dėl savo paprastos konstrukcijos, minimalaus svorio ir optimaliai parinktų matmenų yra lengvai transportuojamas ir visada po ranka.
Pagaminta iš corduro.
Matmenys:
- ilgis: 41 cm
- plotis: 36 cm
M-Tac 280 ml puodelis - termosas su dangteliu
Pristatymas 2-3 d.d
Puodelis - termosas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tvirtos ir patvarios konstrukcijos. Dvigubų sienelių vakuuminė technologija neleidžia gėrimui atvėsti, o išorinėms sienelėms įkaisti. Dangtis turi specialias angas gėrimui. Puodelio išorinės sienelės dengtos milteliniu būdu.
 
Spalva: alyvuogių
Talpa: 280 ml
Aukštis: 88 mm
Skersmuo: 75 mm
Svoris: 120 gramų
Medžiaga: 201 nerūdijantis plienas
M-Tac 2L gertuvė
Paskutinė prekė
2 litrų gertuvė - vandens talpa. Komplektuojama su nuimama žarna ir kandamu vožtuvu.
Plačios užpildymo angos dėka talpą patogu pripilti vandeniu ir valyti.

Išmatavimai: 25 x 7.7 cm
Talpa : 2L
Medžiaga: PEVA
M-Tac kareiviškas kompasas
Kompasas ant sulankstomo rėmo (dangtelis su taikikliu ir stovu, ant kurio sukasi kapsulė su taikiniu ir rodykle) naudojamas azimutui nustatyti.
Azimutas imamas taip: nukreipiame ilgąją kompaso pusę į atskaitos tašką, pasukame kapsulę taip, kad rodyklės šiaurė sutaptų su šiaurine žyme ant kompaso korpuso. Naudodami įpjovą, nukreiptą į atskaitos tašką, nustatykite skaitinę azimuto reikšmę.
Kompasas turi skysčio lygio matuoklį, skaičiavimo lentelę, esančią rėmelio apačioje, ir liniuotę. 
M-Tac Palapinsiaustė "Rip-Stop"
Pristatymas 2-3 d.d
Neperšlampama M-Tac palapinsiaustė, pasiūta iš „Rip-Stop“ - plyšimui ir trinčiai atsparaus impregnuoto nailono. Apsaugo nuo stipriausio lietaus, o supakuota užima itin mažai vietos. Pilnai išskleidus galima naudoti kaip paklotą, nedidelę palapinę ar užuovėją, o kritiniu atveju kaip neštuvus. Gaminys susegamas spaudėmis , turi kilpas ir raiščius įtempimui.


Medžiaga:


100 % poliamidas yra sintetinis pluoštas, pasižymintis funkcinėmis savybėmis. Tai lengvas, kvėpuojantis, greitai džiūstantis ir atsparus dilimui audinys, puikiai išlaikontis formą ir nereikalaujantis ypatingos priežiūros.


Išmatavimai:


210 x 145 cm

Termosas M-Tac Type 2 750 Ml.
Pristatymas 2-3 d.d
Termosas M-Tac Type 2 750ML yra praktiškas pasirinkimas, kurį verta pasiimti vykdant užduotį, į iškylą, ar į kelionę su draugais.
Pagamintas iš aukštos kokybės maistinio nerūdijančio plieno. Dvigubos termuso sienelės labai gerai sulaiko šilumą viduje. Termosas M-Tac Type 2 750 ML uždaromas vakuuminiu būdu - sandariu užsukamu dangteliu ir užsukamu viršutiniu dangteliu.