Nauja
Dromader kuprinė gertuvei MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Kuprinė gertuvei DROMADER - kariams ir civiliams. Kuprinė tinkama  hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L. Sukurta patogiam užpildymui ir naudojimui ekstremaliomis sąlygomis pratybose, žygyje, turizmui. Kuprinė gaminama iš atsparios trinčiai Cordura medžiagos, taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. MOLLE tvirtinimo sistemos dėka kuprinės priekyje papildomai galima pritvirtinti krepšelius ir kitą įrangą.  
Ypatybės:
Spalva Ranger green;
Medžiaga Cordura;
Užsegimas Velcro;
Tinkama su hidravimo sistemoms su lanksčiu rezervuaru iki 3L;
Kuprinė M-Tac Urban Line Anti Theaft Pack
Paskutinė prekė
Stilinga ir funkcionali M-Tac kuprinė Urban Line Anti Theft Pack skirta darbui ir laisvalaikiui. 
Pagrindinis skyrius plačiai atsidaro tam, kad daiktus būtų ypač lengva sudėti ar išimti. Viduje skyreliai apsaugoti paminkštintais šonais ir tvirtinimo juostomis. Kuprinės viduje yra integruotos specialios kišenės nešiojamam kompiuteriui, mobiliam telefonui ir priedams: kompiuterio pelei, įkrovikliams, dokumentams, rašikliui ir pan.  
Nuo lietaus apsaugota USB išvestis kuprinėje leidžia įkrauti telefoną keliaujant. 
Kuprinė M-TAC Urban Line Anti Theft Shell Pack
Pristatymas iki 15 d.d
Stilinga ir funkcionali M-Tac kuprinė Urban Line Anti Theft Shell Pack suteikia maksimalų komfortą kelyje ir apsaugo daiktus. Paminkštintas vidinis skyrius leidžia saugiai transportuoti nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį, o kišenėse gali būti sutalpinti visi reikiami priedai. Integruoti patogūs reguliuojami pečių diržai ir paminkštinta nugara.
Šiame modelyje įrengta apsaugos nuo vagystės sistema ir USB jungtis prietaisams įkrauti. Svarbi kuprinės savybė - apsaugota nuo įsilaužimo kišenė, kurioje galima saugiai laikyti pasą, grynuosius pinigus ar kelionės dokumentus.
M-Tac kuprinė Assault Pack
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac kuprinė Assault Pack skirta laisvalaikiui ar nedideliems žygiams. Kuprinė sudaryta iš dviejų didelių pagrindinių skyrių su užtrauktukais. Priekyje yra dvi papildomos kišenės su užtrauktuku, taip pat integruota MOLLE tvirtinimo sistema. Yaptybės: minkšto užpildo diržai kuprinei nešti, reguliuojamas ilgis. 
Matmenys: 42 x 20 x 25 cm
Svoris: 1100 gramų
Tūris: 20 litrų
Medžiaga: 100% poliesteris
Nauja
M-Tac kuprinė Assault Pack Laser Cut
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac kuprinė Assault Pack skirta laisvalaikiui ar nedideliems žygiams. Kuprinė sudaryta iš dviejų didelių pagrindinių skyrių su užtrauktukais. Priekyje yra dvi papildomos kišenės su užtrauktuku, taip pat integruota MOLLE tvirtinimo sistema. Yaptybės: minkšto užpildo diržai kuprinei nešti, reguliuojamas ilgis. Nuimamas diržas.
Matmenys:42 x 20 x 25 cm
Svoris: 1100 gramų
Tūris: 20 litrų
Medžiaga: 100% poliesteris
M-Tac kuprinė Large Assault Pack
Pristatymas iki 15 d.d
Talpi, lengva ir patogi M-Tac kuprinė Assault Pack skirta laisvalaikiui ar nedideliems žygiams. Kuprinė turi MOLLE tvirtinimo sistemą ir du didelius pagrindinius skyrius su užtrauktukais. Priekyje yra dvi papildomos kišenės su užtrauktuku. Ypatybės: paminkštinimas nugaros srityje, ergonomiški 5 cm pločio pečių diržai, reguliuojamas ilgis.  
Matmenys: 51 x 29 x 28 cm
Tūris: 36 litrai
Svoris: 1600 gramų
Medžiaga: 100% poliesteris
M-Tac kuprinė Large Assault Pack Laser Cut
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac kuprinė su MOLLE tvirtinimo sistema turi du didelius pagrindinius skyrius su užtrauktukais. Priekyje yra dvi papildomos kišenės su užtrauktuku. Ypatybės: paminkštinimas nugaros srityje su aktyviai kvėpuojančia membrana, ergonomiški pečių diržai, reguliuojamas ilgis.
Kuprinės gamyboje panaudota Laser Cut technologija, kuri sumažino bendrą gaminio svorį iki 35 proc.
Tūris: 36 litrai
Medžiaga: 100% poliesteris.
Matmenys: 51 x 29 x 28 cm
Svoris: 1600 gramų
M-Tac kuprinė Urban Line Force Pack
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Urban Line Force Pack kuprinė puikiai tinka trumpoms kelionėms, pažintinėms išvykoms ar pasivaikščiojimams. Kuprinėje yra pagrindinis skyrius, papildomas užpakalinis skyrius, dvi tinklinės kišenės ir papildoma kišenė, tad joje tilps visi dienai reikalingi daiktai.  
Ji lengva ir turi minkštą ergonomišką nugarėlę. Anatominiai pečių diržai ir nuimamamas krūtinės diržas užtikrina patogų prigludimą prie nugaros.
Matmenys: 40 x 23 x 15 cm.
Medžiaga: poliesteris.
Kišenės: pagrindinis skyrius; papildomas nugaros skyrius; dvi tinklinės kišenės (vandens buteliams).