Atatrankos buferis
In Stock
Polimerinis atatrankos buferis montuojasi ant spyruoklės, kad sumažintų atatranką ir bendrą imtuvo nusidėvėjimą. Tinka visiems AK serijos karabinams, Sayga, Vepr, Mak-90, Galil, Valmet ir kt.  
Funkcijos:
• Sumažinamas imtuvo susidėvėjimas
• Mažiau juntama atatranka
• Atlaiko 5000 ciklų

Specifikacijos:
• Medžiaga: polimeras
• Spalva: juoda
• Ilgis: 13 mm
• Plotis: 24 mm
• Aukštis: 32 mm
Ginklo krepšys - dėklas M-Tac Elite 110 cm.
Paskutinė prekė
Universalus ginklų transportavimo krepšys - dėklas M-Tac Elite 110 cm. Šis modelis skirtas ginklams iki 110 cm ilgio. Krepšyje - dėkle ginklas tvirtinamas Velcro dirželiais. Yra dvi vidinės kišenės daiktams susidėti. Papildomai integruotos amortizuojančios įmautės, kurios užtikrina ginklo stabilumą transportuojant.  
Medžiaga: Cordura 1000
Užsegimas: WOOJIN PLASTIC®
Užtrauktukai: YKK
Išmatavimai: 110x25x10 cm
Ginklo krepšys - dėklas M-Tac Elite 130 cm.
Paskutinė prekė
Universalus ginklų transportavimo krepšys - dėklas M-Tac Elite 130 cm. Šis modelis skirtas ginklams iki 130 cm ilgio. Krepšyje - dėkle ginklas tvirtinamas Velcro dirželiais. Yra dvi vidinės kišenės daiktams susidėti. Papildomai integruotos amortizuojančios įmautės, kurios užtikrina ginklo stabilumą transportuojant.  
Medžiaga: Cordura 1000
Užsegimas: WOOJIN PLASTIC®
Užtrauktukai: YKK
Išmatavimai: 130x25x10 cm
Ginklo krepšys-dėklas M-Tac 105 cm Elite Hex
Paskutinė prekė
M-Tac Elite Hex ginklo krepšys-dėklas skirtas gabenti išardytus AR-15, AK karabinus ir kitus smulkius ginklus. Viduje trys raiščiai ginklui tvirtinti. Vidinė dalis pagaminta iš velcro-veliūro, kad būtų patogu suimti. Dėklas padalintas į tris dalis: pagrindinį skyrių ir dvi mažas kišenes priežiūros ar kitiems reikmenims susidėti. Patogu neštis, nes pečių dirželiai yra sujungti su krūtinės diržu, taip pat yra ir šoninės rankenos. 
Medžiaga: Cordura 500D / Cordura Hex 1000D
Užsegimas: WOOJIN PLASTIC®
Užtrauktukai: YKK
Kompensatorius ADC PLUS
Paskutinė prekė

Kompensatorius tinka taktiniam naudojimui. Maksimalus efektyvumas juntamas su trumpavamzdžiais karabinais. Pagamintas iš aukštos kokybės, termiškai apdoroto plieno, kad parako likučiai neliptų ant sienelių.
Sriegis 1/2×28
Kompensatorius Dover
Paskutinė prekė
Custom Guns Dover kompensatorius 
Suderinamas su:
• АК-74, -74С, -74М;
• АК-102, -101, -105;
• АKSU;
• Saiga-МК 02 (.223), Saiga-МК 02 (5,45), Saiga-МК 30 (5,45)
Svoris: 155 g
Dydis: 95x35x30 mm
Tipas: Aktyvus
Medžiaga: Plienas
Sriegis 24х1,5 Dešinė
Gamintojas: Custom Guns
M-Tac pistoleto diržas Lite combo with D-ring
Pristatymas iki 15 d.d
M-Tac Safety pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis. Pridėtas D-žiedas su MOLLE tvirtinimo sistema leidžia pritvirtinti diržą prie taktinės liemenės ar diržo.
M-Tac pistoleto diržas Lite su D-ring ir fastex sistema
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac Safety pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis. Komplekte esantis D-žiedas su MOLLE tvirtinimo sistema leidžia pritvirtinti diržą prie taktinės liemenės ar diržo.
M-Tac Safety Cord Lite combo pistoleto diržas
Pristatymas iki 15 d.d
TM-Tac Safety Cord Lite combo pistoleto diržas apsaugo nuo ginklo pametimo ar jo pagrobimo. Kombinuotas tvirtinimo tipas leidžia pritvirtinti diržą prie karabino (neįeina) arba prie bet kokio tipo tvirtinimo.  Šis diržas yra universalus ir gali būti naudojamas su žibintuvėliais, peiliais ar racijomis.