Diržai, petnešos

Izoliacinis kilimėlis MS-1 "pašikniukas"
Pristatymas 2-3 d.d
Izoliacinis kilimėlis MS-1 yra paprastas problemos sprendimas apsisaugant nuo šalčio ir drėgmės. Kilimėlis MS-1 dėl savo paprastos konstrukcijos, minimalaus svorio ir optimaliai parinktų matmenų yra lengvai transportuojamas ir visada po ranka.
Pagaminta iš corduro.
Matmenys:
- ilgis: 41 cm
- plotis: 36 cm
M-Tac diržas Cobra Buckle Tactical Gen.II
Paskutinė prekė
Karinis diržas Cobra Buckle Tactical Belt gali būti naudojamas kaip taktinis kelnių arba pistoleto diržas. Diržą sudaro vidinė (40 mm) ir išorinė (25 mm) nailono juosta. Išorinis diržas turi MOLLE tvirtinimo sistemą, kuri leidžia saugiai pritvirtinti papildomą įrangą prie diržo.
Užsegamas juoda Cobra 25mm karinės klasės sagtimi, kuri greitai užsisega ir gali būti lengvai atsegta vienu metu paspaudus šoninius skląsčius. Laisvas diržo kraštas tvirtinamas Velcro. Diržas atsparus dilimui ir mechaniniams pažeidimams.

XS / S


75-86cm


M / L


85-96cm


XL / 2XL


95-108cm


3XL


115-128cm

M-Tac pistoleto diržas
Pristatymas 2-3 d.d
M-Tac nailoninis diržas su plastikine sagtimi. Šio diržo privalumas yra tai, kad sagtį galima atsegti viena ranka – tai teoriškai leidžia sužeistam kariui savarankiškai atsikratyti nereikalingų įrankių.  Jis taip pat gali tarnauti kaip paprastas diržas, tačiau yra šiek tiek platesnis nei įprasti kelnių diržai (5,5 cm). Prieš perkant rekomenduojame pasitikrinti kelnių kilpų dydį.
Medžiaga: 100% poliesteris
Diržo plotis: 5,5 cm
M-Tac taktinis diržas Range Cobra Buckle
Pristatymas iki 15 d.d
Karinis taktinis diržas idealus kareiviams, sportiniams šauliams ir kitiems aktyvaus gyvenimo būdo žmonėms. Range Belt Cobra Buckle taip pat gali būti naudojamas kaip pistoleto diržas. Prie jo galite tvirtinti atsargines dėtuves, raciją, pirmosios pagalbos vaistinėlę, žibintuvėli ir pan. M-Tac Range diržas yra dviejų dalių – susideda iš vidinio ir išorinio (standarto) reguliuojamo dydžio diržo. Vidinis diržas yra plonesnis (40 mm) su išoriniu Velcro užsegimu. Reguliuojamas dydis su sagtimi fiksacijai. Išorinį diržą sudaro Texcel nailoniniai dirželiai (50 mm), kurių viduje yra 2 mm storio plastikas, užtikrinantis tvirtumą. Vidinė pusė sudaryta iš plastikinių Velcro kabliukų, skirtų tvirtintis prie vidinio diržo.
M-Tac taktins diržas Scout Tactical
Prekė su papildomais pasirinkimais
M-Tac taktinis diržas Scout pagamintas iš Corduro audinio, kurio tankis yra 1000D. Prie diržo galima pritvirtinti krepšelius, dėklus ir kitą įrangą (MOLLE tvirtinimo sistema). 
S dydis: 86-96cm;
M dydis: 96-106cm;
L dydis: 106-116cm;
Spalva: Ranger Green
Medžiaga: Cordura 1000D
Diržo plotis: 10 cm
Gamintojas: M-Tac
Nauja
Miwo taktins diržas PT2
Pristatymas 2-3 d.d
MIWO-MILLTARY taktinis diržas PT2 su žemo profilio, paminkštintomis, petnešomis pagamintas iš Corduro audinio. Tiek prie diržo, tiek, prie petnešu priekinės dalies galima tvirtinti krepšelius, dėklus ir kitą įrangą (MOLLE tvirtinimo sistema). 

Dydis: 90-120cm;
Spalva: Ranger Green
Medžiaga: Cordura 770D
Diržo plotis: 11 cm
6 petnešų tvirtinimo taškai
MOLLE tvirtinimo sistema
Gamintojas: MIWO-MILLTARY
RAROG Taktinis Diržas ATB - 4
Pristatymas 2-3 d.d
Taktinis diržas Assault Tactical Belt-4 su amortizatorių sistema ir 6 mm plastikiniu Air Mesh 3-D tinkleliu. Diržas komplektuojamas su standžiu 50 mm pločio vidiniu diržu.
Sagtis turi penkių taškų užsegimo sistemą, kuri apsaugo nuo netyčinio atsisegimo.
Diržas turi papildomus tvirtinimo elementus, skirtus montuoti modulinę kirkšnies apsaugą (parduodama atskirai).
Diržas gali būti komplektuojamas su 1, 1A arba 2 klasės balistiniais paketais.

Ypatybės:
medžiaga Cordura;
sagtis: 2M (Italija);
ilgis: iki 145 cm.
Taktinė kojos platforma MOLLE
Pristatymas 2-3 d.d
Ant šlaunies platformos galima montuoti papildomus krepšelius, pistoletų dėklus ir kitus įrangos elementus. Tvirtinimo sistema MOLLE užtikrina saugą ir stabilumą. Vidinis panelės paviršius padengtas tinkleliu, kuris užtikrina ventiliaciją ir neleidžia panelei slysti ir judėti ant kojos.
Nešiojimo sistema tvirtinasi pagrindine juosta prie diržo su Fastex sagtimi. Taip pat,  elastingas diržas aplink šlaunį užtikrina panelės prigludimą. Šis sprendimas suteikia galimybę nuimti panelę neatsegant diržo. 
Spalva - Ranger green
Matmenys:
ilgis: 28 cm.
plotis (prie pagrindo): 22 cm.